• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Uydudan Güncelleme Hakkında Bir Kaç Soru ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uydudan Güncelleme Hakkında Bir Kaç Soru ?

Tasarım hocamın açıklamasını malesef hayal kırıklığına uğrayarak okudum.Şİmdi bir kaç sorum olacak

1- Uydudan güncelleme madem yoktu neden bu kadar konunun uzamsına ve spekülasyonlara göz yumuldu.Bu işin sadece paylaşım için yapılacağı açıklaması yapılamazmıydı?

2- Bu konuyla ilgili yazılım ve açıklama ne zaman verilecek zira yıl sonuna geldik nerdeyse.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar.Konunun kapatılacağını biliyorum ama yinede bunları benim gibi merak edenler için sormak istedim.
    MaCh1 Forum NUMBER ONEEE

uydudan günceleme verilecek arkadaşım kimsenin kuşkusu olmamalıdır.
    bizzat next in patronunun açıklaması var konuştum.
    dahası var next&star ı izlemeye devam edin gördükleriniz
    daha hiç birşey değil görmedilerininz yanında bu kadarını
    diyebilirim.saygılar

Yorum yap

bence uydudan güncellemenin ethernetli cihazlar dışındakilere fazla katkı sağlayacağını sanmıyorum fakat enazından dışarda satılan seol,ve redlien gibi bazı emu güncellemeleri yapabilr
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bence uydudan güncellemenin ethernetli cihazlar dışındakilere fazla katkı sağlayacağını sanmıyorum fakat enazından dışarda satılan seol,ve redlien gibi bazı emu güncellemeleri yapabilr
        Uydudan güncelleme'nin Ethernet ile hiçbir alakası yoktur. Adıbaşında Uydudan güncelleme yapıyorsunuz..Yazılım, Softcam veya Kanal listesini Uydudan alacaksınız veya Cardsharing yapacaksınız...ADSL bağlantısına bile ihtiyaç yoktur.....

Yorum yap

Next&Nextstar'dan Büyük Hizmet

...
          Next 2000 Süper Plus Uydu Cihaz serileri için Ocak 2009’dan sonra Tüksat Uydusu üzerinden cihazlara yazılım güncellemesi yapacak. Kullanıcılar servise gitmeden cihazlarının yazılımlarını uydu üzerinden güncelleyebilecek. Türkiye’de uydu üzerinden ilk şuan da tek güncelleme yapan firma ise Seul bulunuyor. Next’e bu hizmetinden dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

--------------------------------------------------------------------------------

Yorum yap

ne yazlımki bu işlem benim işime yaramıyor zamanında 190 dolar verdim bu cihaza ben ??

Yorum yap

arkadaşlar emu ile izlenenen ne varki onu anlamadık amaşimdi cinema +baff+yumatu+adlı cihazlar çıkarmışlar 700 şifreli kanalı izletiyorlar 31 dereceden alıyor yayını cihaza ve birçok kanalı yasal kartlıymışgibi izliyorsun nextde emu desteği dedi ama emu öldü arkadaşlar evet 190 dolar verdik hemde kaç tane cihaz aldık inşallah hotbird+astra+sirüs ve thoru izleriz dileğimiz odur

Yorum yap

uydudan guncelleme merakla bekliyoruz insaallah hayal kırıklıgına ugramayız.çalısmalaınızda basarılar.

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Forum Kuralları Madde 6:

6. Forumda her ne sebeple olursa olsun kapatılan konuların devamı niteliğinde tekrar konu açmak yasaktır ve tespiti durumunda ilgili üye hakkında gerekli yaptırım uygulanır.

Saygılar
                  Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X