• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Serisi Hazir Kanal Listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Serisi Hazir Kanal Listesi

Next 9000 cı uydu alıcısı ile yapılmıştır.Kanallar yerli yabancı sıralı ve temizlenmiştir.ÇAmaşır suyuna bastım :muhaha: :muhaha: :muhaha:

herkese hayırlı olsun güle güle kullanın.

saygılar
    PAYLAŞMAK BİR ADIM İLERİYE GİTMEKTİR

yararlanacak arkadaşlara hayırlı olsun . bilgisayarı ile tv si yanyana olmayanlar biraz sorluk çekecek gibi .
    NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

hazır setting

arkadaşlar settingi attıktan sonra cihazı 220 v prizden çekmeden hafızayı yedeklemeyi unutmayın cihaz atılan settingi siliyor.sevgilerle
      İKİ KİŞİNİN BİLDİĞİ SIR,SIR DEĞİLDİR.

Yorum yap

evet teşekkürler arkadaşım eline sağlık
        LEBEN ?

Yorum yap

şöyle güzel düzenlenmiş şifrelenmiş kanallarla beraber düzgün bir liste varmı başka şimdiden teşekkürler

Yorum yap

@ dürüst buradan aSLı arkadaşa seslenelim versin onda 9000cihaz var olmazsa ben konuşayım... 9000 serisi elimde olmadığından setting hazırlayamadım .... gelir yakında güzel settingler.

Yorum yap

Arkadaşlar, 9000 CI için Türksat, Hotbird, Hispasat, EutelsatW3 sıralı kendi kanal listem. Kullanmak isteyenlerin hoşuna gideceğini umarım.

http://rapidshare.de/files/16100846/..._2006.zip.html

Yorum yap

hipzup Nickli Üyeden Alıntı
                Arkadaşlar, 9000 CI için Türksat, Hotbird, Hispasat, EutelsatW3 sıralı kendi kanal listem. Kullanmak isteyenlerin hoşuna gideceğini umarım.

http://rapidshare.de/files/16100846/..._2006.zip.html
                sayın arkadaşım 8000 x cam pulsle 8000 cı 2 cıhazımı 2 9000 len değiştirdım
                hiç birıne pece. kendi kanal lıstesını yükleyemedım vede cıhazdan cıhaza ne
                yazılım nede kanal bılgisi yüklenemıyör bu konuda bigisi olanlar lütfen förüma
                yazsın...yayınlanan settıglerı yükleyebilen varmı vatandaşta bilsin...
                emeği geçenlere sönsüz saygılar.
                optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Bu sorunu şöyle aştım arkadaşlar:
                  3 Şubat yazılımını yükledim, kanalları bilgisayardan cihaza yükledim, hafızayı yedekledim, reset atmadan 16 mart yazılımını yükledim, hafızayı yedekten geri aldım, reset attım, tekrar hafızayı yedekledim.
                  Benim işime yaradı umarım size de faydası olur.

Yorum yap

hipzup arkadaş malum bazı kanalların şifreli olmasını istiyoruz senin setting te bu xx kanallar kilitlimi

Yorum yap

Sayın @durust, xxx kanalların hepsi bir arada, kendinize göre bir şifre koyarsınız.

Yorum yap

kullandığım model ye 9000 cı güncelle diyorum ota uydusu bulunamadı dıyor bilen varsa yardım etsin

Yorum yap

orhanyilmaz1959 Nickli Üyeden Alıntı
                          kullandığım model ye 9000 cı güncelle diyorum ota uydusu bulunamadı dıyor bilen varsa yardım etsin
                          uydu güncellemesi başlamadıki daha,neyi bulacaksınız...

Yorum yap

Next9000CI için Türksat- Hotbird hazır sıralı kilitli güncel liste.

NEXT9000CI TÜRKSAT-HOTBİRD SIRALI LİSTE 20 NİSAN 2006
                            Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

[quote=afat45]Next9000CI için Türksat- Hotbird hazır sıralı kilitli güncel liste.

NEXT9000CI_T.SAT_H.BİRD_SIRALI_20_NİSAN_ [/QUOTE

arkadaşım linki kontrol edermisin aynen bu yazı çıkıyor ekrana

(işlemi gerçekleştiremiyorum, obje bulunamadı)
                              PAYLAŞMAK BİR ADIM İLERİYE GİTMEKTİR

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X