• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pvr problem

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pvr problem

Hocam 9000pvr için nevcamd2için sorunsuz yzılım hangisi?

5-11-2007 yazılımını tavsiye ederim. bu yazılımda ke.y atabiliyorsun. mp3 sorunsuz. kaydettiğin görüntü listesi 2. sayfaya geçince kitleniyor. fazla görüntüleri silersen sorunsuz seyrediyorsun.
    At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

arkadaşım dediğin yazılımda da donma sorunlarıda var ayrıca nevcamd2 de problem

Yorum yap

pvr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım dediğin yazılımda da donma sorunlarıda var ayrıca nevcamd2 de problem
        bende newcamd2 yok
        donma sorununu ben sadece kaydettiğim görüntüleri seyrederken yaşıyorum. bu sorunu da kayıt listesini 1 sayfa kullanırsam sorunsuz. liste 2. sayfaya geçince donuyor. fazla kayıtları siliyorum.

şimdi daha iyi anladım ki, PVR nin tüm yazılımları sorunlu. kolay gelsin.
        At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

Arkadaşlar 2000PLAS serilerindeki uydudan güncellemeyi neden 9000 ultra ve PVR serilerinde güncelleme menüsü olduğu halde verilmiyor

Yorum yap

pvr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar 2000PLAS serilerindeki uydudan güncellemeyi neden 9000 ultra ve PVR serilerinde güncelleme menüsü olduğu halde verilmiyor
            iyisi değil, EN İYİSİNİ aldığımız için ödüllendiriliyoruz...
            At, Avrat, DREAMBOX 8000

Yorum yap

iyisi degil en kötüsünü almışız yazıklar olsun next e.zamanında 750 ytl verdim ama kaldır at çöpe
              slm arkadaşlar

Yorum yap

yedırdiler kart paylaşım felan aldık cihazı kulanamdık şimdide orası donar burası söner.
                slm arkadaşlar

Yorum yap

9000 pvrmi d sımartla takaslarım bılgınıze.hd olanla
                  slm arkadaşlar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X