• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

usb kayıt 2000cıs sp pls.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• usb kayıt 2000cıs sp pls.

sayın hocalarım daha önceleri usb den kayıt yapar izlerdim son yazılımdan sonra kayıt yapmayı da izlemeyi de beceremez durumdayım.acaba ben nerede hataam var veya kullanım açıklamalarını mı kaçırdım.bende bir eksiklik var sanırım.bilgilendirirseniz sevinirim.faşbellek pany4 gb toşhiba 4gb. şimdiden hepinize teşekkürler.saygılar ado*

ado yildiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın hocalarım daha önceleri usb den kayıt yapar izlerdim son yazılımdan sonra kayıt yapmayı da izlemeyi de beceremez durumdayım.acaba ben nerede hataam var veya kullanım açıklamalarını mı kaçırdım.bende bir eksiklik var sanırım.bilgilendirirseniz sevinirim.faşbellek pany4 gb toşhiba 4gb. şimdiden hepinize teşekkürler.saygılar ado*
    Önceki yazılımlarda mavi tuş ile yapılıyordu bi ara sonradan kayıt tuşu help tuşuna basarak yapılıyor.Eğer yazılım güncellediyseniz denemekte fayda var.Son olarakta usb belleğin formatını(FAT 32) kontrol etmektede fayda var. Selamlar saygılar...

Yorum yap

önceki yazılımda kısa yoldan usb içini açıyordu son yazılımda yok ..birde aynı tp kanal D kayıt yaperken paketindeki kanallara geçiş yapa biliyorduk ama şimdi o da olmuyor kanlı değiştirmek isteğince kayıtı durdurmak istiyor,, en güzel özelliği oydu

Yorum yap

Bu kayıt olayında ilk önce bende takıldım neden takıldım çünkü kayıt yapmak istediğimde help e tıkladığımda o kanala ait paket çıkıyordu bende haydaa bu ne yaa şimdi ben ne yapacağım bir sürü kanal çıkıyor kayıtı kaldırdılarmı diyordum meğer o çıkanlar kanalın paket programları imiş sonra hangi kanalı kaydetmek istediysem ona ok dedim kayda başladı sorun o oalbilirmi arkadaşım.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

serkan demir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          önceki yazılımda kısa yoldan usb içini açıyordu son yazılımda yok ..birde aynı tp kanal D kayıt yaperken paketindeki kanallara geçiş yapa biliyorduk ama şimdi o da olmuyor kanlı değiştirmek isteğince kayıtı durdurmak istiyor,, en güzel özelliği oydu
          Usb'yi direk açmak için bu tuşu kullanacaksınız. Şuan bir problem yok çalışıyor tuş.

Yorum yap

sayın tasarım,kingston 4gb ve sandisk 2gb bellek ile kayıt yaparken yaklaşık 10 dakika sonra kayıt kendiliğinden duruyor.yani bir programı tam kayıt yapamadım yazılım tarihim 30.10.2008 yanıtınız için şimdiden teşekkür ederim........

Yorum yap

Kingston'ı Fat olarak formatladın sanırım.

Yorum yap

formatım fat32

Yorum yap

hocam cevap için teşekkürler, ama diğer soruma cevap alamadım sizleride meşgul ediyoruz ama, Aynı paketteki kanalı izlerken kayıt yaperken diğer kanala geçebiliyorduk ama şimdi olmuyor. bundan önceki yazılımda oluyordu

Yorum yap

Bende Storemax diyte bir bellek var, onunla kayıt yapıp izleyebiliyorum. Ancak adata belleğimle mümkün olmuyor, sürekli takılıyor veya kayıtta hata gibi bir uyarı verip çıkıyor. Sanırım belleklerin okuma/yazma hızları ile ilgili bir sıkıntı var. Dolayısıyla cihazla ilgili bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum. Gerçi bende bir türlü .ts'ye convert ettiklerimi izlemeyi beceremedim o da ayrı bir konu

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X