• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

türksat üzerinde sinematürk,jojo,reality izleme problemi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• türksat üzerinde sinematürk,jojo,reality izleme problemi.

--------------------------------------------------------------------------------
    mach üstad bu mesajımı değerlendirirmisin? şimdiden teşekkürler...

iyi günler ben lig tv abonesiyim. ankarada ikamet ediyorum. cihazım next 8000 xcam plus.

geçen gün lig tv açılmadı. ( hava yoğun kar yağışlı idi ) digitürk müşteri hizmetlerini aradım. sorunun kar yağışı dolayısı ile canak antenden olduğunu söyledi. bu arada aylık 2.00 ytl ilave ederseniz türksatta yayın yapan jojo,reality,sinematürk,sinek. vs kanalları izlemeniz mümkün dediler. aboneliğime bu kanalları da ekledim. aradan 3-5 gün geçmesine rağmen bu kanalları hala izleyemiyorum. lig tv izliyorum. cihazımda en son 3 şubat yazılımı yüklü. ne yaptı isem sorunu çözemedim. acaba problem cihazda mı? müşteri hizmetlerini atekrar aradım. aboneliğimin aktif olduğunu bildirdiler ama hala yayınların açılmadığını söyledim. teknik servise başvurmamı istediler. benzer durumda olan arkadaşların çözüm önerilerini bekliyorum. selamlar.....

eğer çevrenizde orjinal modül yada dt orjinal cihazı kullanan biri warsa orda kartı aktif etmeyi deneyebilirsiniz

Yorum yap

Sevgili kardeşim Digiturkle biraz sert konuşmak icab ediyor. Diyeceksin ki..
      Bana sinyal yollayın yayınlarım açılmıyor diye belirteceksin
      Onlar sizin kartınıza o jojo vs vs.... kanallarında iken sinyal yollayacaklar ve açılacak..tabii telefondaki müşteri temsilcisi aktif hale gecirdiyse o seceneği bazende unutuyorlar. Saygılar kolay gelsin

Yorum yap

@star33 arkadaşım aynı pakede bende üyeyim. lig tv de sorun olmuyor fakat diğer kanalların zaman zaman gittiği oluyor. yanlız @eaglepaw arkadaşın dediği gibi orjinal modül ve cihaz ile dene. çünkü bende kartı direk taktığımda izlemede sorun yaşıyorum. fakat modül ile hemen açıyor, şifre değişikliklerinden etkilenmiyor

Yorum yap

arkadaşlar modülüm digitürk'ün verdiği orijinal modüldür. modüllü, modülsüz her yolu denedim. sadece kartı başka bir cihazda denemedim. müşteri hizmetlerini 2 kez aradım, yayının aktif olduğunu, ilgili kanalin üzerinde 15 dk. vs beklenmesi, bilmem ne. sonuç nafile. diyorlar teknik servise başvurun. belki servise başvurmadan bir yolunu buluruz diye düşündüm. cihaz ilgili kanalların üzerinde iken ekrara şu hata mesajı geliyor. '' you are not entitled to receive thi '' çözüm bulmak umudu ile herkese selamlar....

Yorum yap

nodülle dene Kart okuyucu ile açmaz....Bu son günlerde kart değişikliğinede gidiyor olmazsa kartı değiştirt

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
              nodülle dene Kart okuyucu ile açmaz....Bu son günlerde kart değişikliğinede gidiyor olmazsa kartı değiştirt
              modülle denediğimi yazmıştım. sonuç alamadım. servise başvurmaktan başka çare kalmıyor galiba. belki servis kartı değiştirir. selamlar....

Yorum yap

ustalar sorun yayıncı kuruluşun yayınımı aktif etmemesi imiş. müşteri hizmetlerinde her arayışta farklı kişiler farklı bilgiler verdiği için asıl sorun es geçilmiş. ( bu arada cihazın günahını almışız.) sorunu hallettiler. selamlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X