• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox dm500 s ye harddisk nasıl takılır?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox dm500 s ye harddisk nasıl takılır?

arkadaşlar dreambox dm 500 sye harddisk takıcaz ama bu cihaza harddisk takılmadan izleme şansımız yok sanırım acaba dreambox dm 500s ye özel bir harddisk mi takılıyor? resimli anlatım olursa herkez yararlanmış olucak :help:

malesef dm500 e hard disk takılmıyor ama pnın hard diskine ağdan maunt edilebiliyor

Yorum yap

merhaba bu mont olyini da anlatirmisin.benin ayni ads modemim uzerinde landisk ve dream bagli ben bu olayi basaramadim kavramlar agir geliyor internette bu isler bir sir gibi anlatilmiyor.bilginiz den faydalanalalim tesekkurler.

Yorum yap

Selam arkadaşlar ben drembox dm 500s cihazımı yeni aldım cihaza iyi bir para verdim fakat yükleme için iki cihaz parası istedi benden ben daha önce pc de sky star 2 kullanıyordum şimdi bucihazı aldım fakat hiç bir özelligini bilmiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim

Yorum yap

USEVPİR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selam arkadaşlar ben drembox dm 500s cihazımı yeni aldım cihaza iyi bir para verdim fakat yükleme için iki cihaz parası istedi benden ben daha önce pc de sky star 2 kullanıyordum şimdi bucihazı aldım fakat hiç bir özelligini bilmiyorum bana yardım ederseniz çok sevinirim
          Bol bol yani fırsatını yakaladıkça forumlara girip detayları okuyacaksınız arkadaşım, ancak böylece ileride kendinizi geliştireceksiniz, yani Dreambox ile devam etmeyi düşünüyorsanız sürekli araştırmacı olacaksınız, başarılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X