• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

PROGDVB Görüntü Problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• PROGDVB Görüntü Problemi

Herkese kolay gelsin.
    Benim bir sorunum var.
    Aver TV 700 DVS kartı kullanıyorum
    ve Poveristal7.3.3 Kullanıyorum
    Yayınlar türksat 3a ya geçtikten sonra kanal listelerini koplayadım
    kanal arattırdım bütün kanalları buldu. Ancak TV görüntüsünü ve sesini alamıyorum sinyal var görüntü ve ses çıkmıyor. Radyo kanalları sorunsuz çalışıyor. Bu koınu ile ilgili görüş ve önerilerinize şiddetle ihtiyacım var.
    Her halde birşeyleri atlıyorum yada yeni bir yazılım var benmi bilmiyorum.
    Poverinstali silip tekrar kuruyorum Türksat2a uydusunda aratıyorum 28 10 2008 den önceki frekansları buluyor burada bir sorun yok görüntü ve ses var
    Yardımlarınızı bekliyorum.

ozbutun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese kolay gelsin.
    Benim bir sorunum var.
    Aver TV 700 DVS kartı kullanıyorum
    ve Poveristal7.3.3 Kullanıyorum
    Yayınlar türksat 3a ya geçtikten sonra kanal listelerini koplayadım
    kanal arattırdım bütün kanalları buldu. Ancak TV görüntüsünü ve sesini alamıyorum sinyal var görüntü ve ses çıkmıyor. Radyo kanalları sorunsuz çalışıyor. Bu koınu ile ilgili görüş ve önerilerinize şiddetle ihtiyacım var.
    Her halde birşeyleri atlıyorum yada yeni bir yazılım var benmi bilmiyorum.
    Poverinstali silip tekrar kuruyorum Türksat2a uydusunda aratıyorum 28 10 2008 den önceki frekansları buluyor burada bir sorun yok görüntü ve ses var
    Yardımlarınızı bekliyorum.
    dostum manuel armaya gir 12731.000 v 03333 ekle tarama yı oto tarat
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

malesef manuel taramada da görüntü yok

Yorum yap

Malesef manuel taramada da görüntü ve sesi yok.
        bir arkadaştan duymuştum görüntüyü sağlayan programı güncellemek gerkiyor diye ama hangisi olduğunu bilmiyorum

Yorum yap

Malesef değişen birşey yok manuel tarattım yine görüntü ve sesi yok

Yorum yap

arkadaşım kullandığın dvb programını kaldır bilgisayardan ve powerinstall kur codecleri otomatik kurucaktır görüntü gelir kolay gelsin

Yorum yap

http://rapidshare.com/files/16248505...stall7.7.3.EXE buda kendi uploadım kullanabilirsin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X