• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Tarama Yapsak Yeni Frekanslar Otomatik Yüklenir mi ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tarama Yapsak Yeni Frekanslar Otomatik Yüklenir mi ?

Merhaba ;
    Cihaza kanal arama yaptırsak yeni frekanslar yüklenirmi ? Yoksa elle tek tek mi gireceğiz. Teşekkürler

turksat listenizdeki tüm kanalları silin..
    sonra kanal arama menüsünde 12731 V 3333 frekansını bularak veya elle ekleyerek şebeke arama(network) açık yapıp tararsanız tüm frekansları otomatik olarak ekleyecektir yani tek tek elle girmenize gerek yok ..

Yorum yap

Teşekkürler .... hotbirdde de yine böyle arama yapacağız değil mi..

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        turksat listenizdeki tüm kanalları silin..
        sonra kanal arama menüsünde 12731 V 3333 frekansını bularak veya elle ekleyerek şebeke arama(network) açık yapıp tararsanız tüm frekansları otomatik olarak ekleyecektir yani tek tek elle girmenize gerek yok ..
        tp 9000 lerde takılıyor arkadaşım ne yapacaz şaşırdım valla saygılarımla..

Yorum yap

hotbırdde frekans başka ama

Yorum yap

evet hotbirddede network açık yapın taratın tüm kanalları bulur..

Yorum yap

ben önceden yanlışlıkla mxfta 1000 cihaza mxreader yazılımı yüklemiştim.cihaz sanki daha güzel gösteriyormuş gibi geldi bana.şimdi yine mxreader yazılım yüklesem bişey olur mu... tırstım biraz.

Yorum yap

bişey olurmu bilemem ama cihazınızın orjinal versiyonu neyse o yazılımı kullanmanızda fayda var başka serilerin yazılımlarını kullanmayın bence..

Yorum yap

Teşekkürler .Fakat az önce yükledim.Bişey olmadı gayet güzel çalışıyor.

Yorum yap

siz bilirsiniz öyleyse no problem keyfini çıkarın

Yorum yap

mx reader de tüm tp leri silmenin en kolay yolu nedir? Tek tek silmek zorunda kaldım.

Yorum yap

teacherxxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        mx reader de tüm tp leri silmenin en kolay yolu nedir? Tek tek silmek zorunda kaldım.
                        Menü-Ayarlar-Fabrika Ayarları-Tüm kanalları sil veya tüm uyduları sil menüsünden yapabilirsiniz

Yorum yap

Yeni kanal frekanslarını yükledim fakat En çok seyrettiğim TNT kanalı yok . TNT nin frekanslarını verebilirmisiniz

Bir de Bu reader yazılımında EUROBIRD uydusu yok. Bu uyduyu nasıl ekleyebilirim. Teşekkürler

Yorum yap

slm arkadaslar network rezervenin hangi bolumunde bi bulamadim , otomatik tarama yapicamda onu bulamadim saygilarr

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X