• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

çözüm bumu ?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• çözüm bumu ?

arkadaşlar bir konu eklemiştik ve bu konu her nedense kaldırıldı şunu merak ediyorum acaba bu mesajdan sonra da banlanacakmıyım sadece bir soru sordum başkada bişi yapmadık hadi hayırlısı artık.

konuları yanlış bölümlerde açmakta ısrar ediyorsunuz açtığınız bu konunun Next Diğer Ürünler ve Genel Sohbet ile ilgisi nedir anlatabilirmisiniz??
    konu uygun bölüme taşınmıştır..

probleminize gelince forumda yasaklama ile ilgili kurallar gayet net ve açıktır..
    kurallar cercevesinde fikirler veya elestirilere her zaman kapımız açık sizler yeterki kurallara elinizden geldiğince riayet edin başka herhangi bir problem olacağını sanmıyorum

silinen konunuza gelince sanırım galatasaray maçıyla ilgili açtığın konuyu kastediyorsun ..
    orda zaten co-adminimiz gerekli notu bırakmış konuları uygun yerlerde açmaya özen gösterin diye..
    bunda alınacak birsey yok kuralları uyguluyor kendisi sizinde yapmanız gereken konunuzu veya konu başlığınızı gözden geçirip forumdaki uygun anabaşlıklardan birinde tekrar konunuzu açmak buna kimse bişey dediği yok..
    neyse kolay gelsin iyi forumlar size..

Yorum yap

bilgilendirme için sonsuz teşekkürler yanlış yerde açılan konu için de özür dileriz...

Yorum yap

önemli değil ben teşekkür ederim anlayışınız için
        bir problem olmadığına göre konuyu kapatıyorum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X