• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 super HDTV DT

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 super HDTV DT

Değerli ustalar super HD TV de dt kartı takıp dt hd yayınları seyretmek mümkün mü dt bayi sadece dt plusla ve hd kartla kendi cihazları ile seyredildiğini söylüyor.Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.(Normal üye kartı SUPER HDTV ye takıp dt hd yayınları izlenebilirmi)

dıgıturk hd yayınları dıgıturkplus ile izlenebiliyor başka hiçbir cihazda izlenmiyor....

Yorum yap

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Değerli ustalar super HD TV de dt kartı takıp dt hd yayınları seyretmek mümkün mü dt bayi sadece dt plusla ve hd kartla kendi cihazları ile seyredildiğini söylüyor.Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.(Normal üye kartı SUPER HDTV ye takıp dt hd yayınları izlenebilirmi)
      eurospor hd ve spormax lar izleniyor. diğerleri açılmıyor.bu 2 kanal sürekli açık.

Yorum yap

cihazı yeni aldım yardım

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        eurospor hd ve spormax lar izleniyor. diğerleri açılmıyor.bu 2 kanal sürekli açık.
        Süper HD TV cihaza DT kartımı taktım fakat eurospor hd ve spormax hd açmadı problem bende mi acaba lütfen yardım

Yorum yap

puzzle988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Süper HD TV cihaza DT kartımı taktım fakat eurospor hd ve spormax hd açmadı problem bende mi acaba lütfen yardım
          Aboneliğinde spor paketi varsa açılması lazım.
          şifrelerin açık olduğu bir dünya için...

Yorum yap

eurospor hd ve spormax sürekli açık.

Yorum yap

lig tv giriş paketi var ama hiç birini açmıyor. (10928 H 30000 2/3 sinyal %80 )

Yorum yap

Arkadaşlar DT Next 2000 Super HDTV sadece normal kanallaeı seyredebilirsiniz hangi paketiniz abane olur iseniz.HD yayınları Sadece Digiplus kutusu ile seyredebilirsiniz bu yüzden cihazı kiraladım ve problem ortadan kalktı mükemmel bir cihaz kayıt da yapabilirsiniz.
                Next 9000-X-CAM Ultra,Next 2000 Super HDTV e-SATA,Yumatu Explorer,GoldMaster D-Smart,Next D-Smart HD,Next Minix,Toradial 90 uydu anteni uzerinden 8 uydu + 120 cm ile Thor,Next Merkezi sistem ile Türksat+Hotbirt+Eutelsat (Digitürk) 1.Digitürk HD (full paket),2.Digitürk Philips (çocuk paketi),3.Digitürk DCR (sinema paketi),4.Digitürk (full paket 2 kullanıcı) hepsi bir dairede tüm odalarda.

Yorum yap

erdo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Arkadaşlar DT Next 2000 Super HDTV sadece normal kanallaeı seyredebilirsiniz hangi paketiniz abane olur iseniz.HD yayınları Sadece Digiplus kutusu ile seyredebilirsiniz bu yüzden cihazı kiraladım ve problem ortadan kalktı mükemmel bir cihaz kayıt da yapabilirsiniz.
                  DT spor paketim var. Kartı çıkardım Next 2000 Super HDTV'ye taktım Eurosport HD ve Spormax HD'leri gayet net izliyorum ve kayıtta yapabiliyorum.

Yorum yap

Hangi uydudan bendede lig tv kartı var turksattan izliyourum eurosport turksatta HD olarak varmı

Yorum yap

terona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hangi uydudan bendede lig tv kartı var turksattan izliyourum eurosport turksatta HD olarak varmı
                      Eutel W3 uydusundan

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X