• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cis super plus ile card sharing

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cis super plus ile card sharing

Arkdaşlar 2 hafta önce dreambox uydu alıcısı aldım.Ama cihazın hiç bir şeyi hoşuma gitmedi...Tekrar cis sper plus uydu alıcımı kurdum.Ama Ücretli aldığım cccam serverimi (dm ile birlikte hediye edilmişdi) NExt uydu alıcımda izlemk istiyorum.ama şunu da biliyorum ki cis super pluslar newcamd özellikli server paylaşımı aldığı için cccam kullanılamıyor.Şimdi burda sormak istediğim konu şu.Dreambox 500s uydu alıcımı bir decoder gibi kullanıp dm ile aldığım şifreli kanalalrı cis super plusda izleme şansım var mı.yani rs232 yardımyla cccamdan gelen yayınları cis super plusa aktarabilirmiyim.yoksa fazla mı hayalciyim.şimdiden tşkler...

osnakli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar 2 hafta önce dreambox uydu alıcısı aldım.Ama cihazın hiç bir şeyi hoşuma gitmedi...Tekrar cis sper plus uydu alıcımı kurdum.Ama Ücretli aldığım cccam serverimi (dm ile birlikte hediye edilmişdi) NExt uydu alıcımda izlemk istiyorum.ama şunu da biliyorum ki cis super pluslar newcamd özellikli server paylaşımı aldığı için cccam kullanılamıyor.Şimdi burda sormak istediğim konu şu.Dreambox 500s uydu alıcımı bir decoder gibi kullanıp dm ile aldığım şifreli kanalalrı cis super plusda izleme şansım var mı.yani rs232 yardımyla cccamdan gelen yayınları cis super plusa aktarabilirmiyim.yoksa fazla mı hayalciyim.şimdiden tşkler...
    Bu imkan şimdilik yok ama DM için çok erken karar vermişsiniz lakin piyasanın en iyi cihazlarından biridir...DM yi tanıyabilseniz kesinlikle başka bir cihaz kullanmak istemezsiniz.....

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu imkan şimdilik yok ama DM için çok erken karar vermişsiniz lakin piyasanın en iyi cihazlarından biridir...DM yi tanıyabilseniz kesinlikle başka bir cihaz kullanmak istemezsiniz.....
      1 hafta çok değil mi uydu alıcısı kurdu için ben cihazın her şeyini çözdüm fakat tat vermedi...vermiycek.zaten sesinin diğer uydu alıcılarına nazaran kısık olması ve tv de yüksek ses açmak sonra da menuye girildiğinde sese parazit yapması çok can sıkıcı...
      cccam özelliği ******* kendi indirmesi ve pcdeki mp3 dosyalarını paylaşımla okuması artı vi avantaj sağlayabilir.fakat bana uymadı...Goldmaster cihaz elimdeyken cis süper plusu aldım hiç beyenmedim.şimdi de dreambox aldım cis süper plusun 3de 1i kadar olmasına rağmen boyut olarak, yine beyenmedim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X