• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardımcı Olurmusunuz..(biss sorunu)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardımcı Olurmusunuz..(biss sorunu)

Ustalar Elimde Next 8000 X-Cam Plus pcm 1725 var Geçen Biss Yükledim....uydu ayarlarından biss kısmına girince içi boş gözüküyoru diger dosyalarda öyle "add" birşey eklemek isteyincede "data is full" diye bir sorunla karşılaşıyorum.....sizce nasıl düzeltebilriim bu sorunu Şampiyonlar Ligi Maçlarını izlemem için yapmıştım ama...
    İmzanız kaldırıldı. Lütfen kurallara uygun düzenleyin.
    Edited: Tasarım

1907kenan1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ustalar Elimde Next 8000 X-Cam Plus pcm 1725 var Geçen Biss Yükledim....uydu ayarlarından biss kısmına girince içi boş gözüküyoru diger dosyalarda öyle "add" birşey eklemek isteyincede "data is full" diye bir sorunla karşılaşıyorum.....sizce nasıl düzeltebilriim bu sorunu Şampiyonlar Ligi Maçlarını izlemem için yapmıştım ama...
    Yazılımdan sonra cihazı resetle ve kanal bilgisi dosyası atma.

Yorum yap

inşallah olur teşekkürler

Yorum yap

yazılım nerede?

Yorum yap

Arkadaşlar yeni başlık açmak istemedim, cihazımda biss *** nasıl girilebilir çözemedim. *** girişini nasıl yapabileceğimi anlatırmısınız...
          cihazım : next ye-2000 fta usb

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Yazılımdan sonra cihazı resetle ve kanal bilgisi dosyası atma.
            usta saol valla oldu sayende teşekkürler star tv için uğraşıyordum:toplu:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X