• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Abramoviç'in arkadaşı Beşiktaş'a talip

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Abramoviç'in arkadaşı Beşiktaş'a talip

Dünyanın en zengin armatörlerinden biri olan Azeri işadamı Mubariz Mansimov, Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na aday olduğunu açıkladı. Milliyet Gazetesi'nin 18.07.2008 tarihli sayısında yer alan haber şöyle devam ediyor: "Türk pasaportuna da sahip olan Mansimov, önceki gün siyah beyazlı kulübün eski futbol şube sorumlusu İhsan Kalkavan, Hakan Kalkavan ve Celal Kolot ile bir araya geldi.

Abramoviç’in arkadaşı

Toplantıda Beşiktaş’ın sorunları ele alınırken Mansimov, "Beşiktaş’ı çok seviyorum. Hedefim siyah beyazlı kulübün başkanlığı" derken, göreve geldiklerinde sadece forma göğüs reklamı olarak 50 milyon Euro vereceğini belirtti.

Azerbaycan’da da bir futbol takımı bulunan ve Chelsea Kulübü’nün sahibi Abramoviç’in yakın arkadaşı olan Mansimov’un Beşiktaş’la ilgili düşünceleri şöyle: "Beşiktaş’a aşığım. Siyah beyazlı takımın Avrupa’da bir numara olması için tüm imkanlarımı kullanırım. Yeter ki, bana bu şansı versinler. Beşiktaş’ın süper yıldızlara ihtiyacı var.

Eski yöneticilerden İhsan Kalkavan, Hakan Kalkavan ve Celal Kolot’un tecrübelerinden yararlanacağız. Beşiktaş’a gönül veren işadamlarını bir araya getireceğiz. Kulüp yönetmek, bakkal dükkanını yönetmekten daha kolay. Önemli olan üst düzey oyuncuları kadroya katmak. Beşiktaş’ın alt yapısı yıldız kaynıyor. Maddiyat önemli değil. Borcu kısa sürede karşılarız."

Kaynak : Milliyet

çok zor bir iş gibi gözüküyor bana

Yorum yap

paradox_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      çok zor bir iş gibi gözüküyor bana
      olabilir parayı veren düdüğü çalar

Yorum yap

slm
        valla ben çok ii olur derim bu işe bir bjk li olarak.bu miskinlerden iidir en azından.dünya takımı oluruz en azından
        herkez birgün bjk li olacak

Yorum yap

Sonra da karapara aklamaya devam ederler takım üzerinden. Yoksa neden versin o kadar parayı

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
            Sonra da karapara aklamaya devam ederler takım üzerinden. Yoksa neden versin o kadar parayı
            benim düşüncemi dile getirmişin..durup dururken kim niye versin o kadar paraları.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              niye tasarım hocam belki adam bjk çok seviyordur

Yorum yap

iyide bu adam türkçe biliyomu acaba..bi sürü ispanyol,italyan takımları varken seve seve Beşiktaşımı buldu....

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  iyide bu adam türkçe biliyomu acaba..bi sürü ispanyol,italyan takımları varken seve seve Beşiktaşımı buldu....
                  belkide bjk taraftarlarını çok sevmiştir bjk liverpool maçında bütün dünya çok beğenmişti bjk taraftarlarını en büyük bjk...

Yorum yap

iyide..ben bir türk olarak bu macı bile hatırlamıyorum.adam nerden hatırlasın.durup dururken 50 milyon euro niye bağışlasın.kendi ülkesinde o kadar ac varken.o parayı kendi ülkesinde harcasa belki başbakan olur.
                    bu tip şeylere inanmayın.tamamen para aklama için kurulmaya calışılan düzen bence.tabi bu benim fikrim sadece beni bağlar..

Yorum yap

next2000hd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      niye tasarım hocam belki adam bjk çok seviyordur
                      Bu tür insanlar ne Beşiktaşı sever, ne de Türkleri Tek düşünceleri yukarıda belirttiğim gibi kendi işlerini yüzdürmek. Koskoca GazProm'un sahibi Abramoviç niye o kadar para bağladı Chelsea Klübüne. Adam 3 yılda 800 Milyon Euro harcadı takıma. Bu parayı nasıl geri alacak??

Yorum yap

Bırakın Abramovichi,bizim kulüplerin başkanları bile menfaatleri için başkan oluyorlar çıkarı olmasa adam gece gündüz uğraşırmı transferle taraftarla medyayla cartla curtla,gider paşalar gibi parasını yer dünyayı turlar sağlığını bozmaz bu iş için...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X