• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

şifreli kanallar açılmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• şifreli kanallar açılmıyor

bugün yüklemiş olduğum 3 şubat yazılımında yazılımı yüklememe ve softcamı atmama rağmen hispasat paketindeki tv cabo ve digital+ lar açmıyor bir sorunmu var? yardımcı olurmusunuz ustalar yardım

ustalar pardon makine modelini yazmayı unuttum ye 2000xplus

Yorum yap

emuyu açtınız mı acaba?

Yorum yap

Evet Eaglepav Hocam Emu AÇik HorbÖrtte AÇan Tps Paketİnde Sorun Yok Hatta Multİler Okey

Yorum yap

niki Nickli Üyeden Alıntı
          Evet Eaglepav Hocam Emu AÇik HorbÖrtte AÇan Tps Paketİnde Sorun Yok Hatta Multİler Okey

ilgnç bende sorun yok hispasatta aynı yazılım ile

bir ferkansı baştan taratmayı deneyin diyecem ama

Yorum yap

Cihazda kart veya modül takılı ise bunları çıkartıp yeniden deneyin bakalım. Bazen o.....s kartta D+ kanalları problem yapabiliyor.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı
              Cihazda kart veya modül takılı ise bunları çıkartıp yeniden deneyin bakalım. Bazen o.....s kartta D+ kanalları problem yapabiliyor.
              ewet opos takılı iken sorun çıkartıyor soğru söylüyon dostum :mzk: :mzk: :mzk:

Yorum yap

hocam tekrar yeni bir softcammı atsam sorun çözülürmü teşekkkürler ilginize

Yorum yap

Altta mach1'in bugün verdiği güncel key dosyası var bunu tekrar yükleyin. Bakalım sorununuz giderilecek mi?
                  kolay gelsin

NextPlusNewEmuKeys_0402006

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X