• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 dpcıs motor problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 dpcıs motor problemi

next 2000 dpcıs ım var kanallarını ve limitlerini ayarlıyorum fişini çekip taktığım zaman motor kendi kendine batıya dönüp kalıyo ama limit çizgileri bozulmuyor problem nedir yardım ederseniz sevinirim

Kumandadan kapatmadan cihazın fişini elektrikten çekmeyiniz...
    Forum Kuralları

Yorum yap

kumandadan kapatıyorum ama açtığımda yinede kendini batıya yaslıyo

Yorum yap

next 2000 dpcıs süper plus motor problemi

--------------------------------------------------------------------------------
        next 2000 dpcıs ım var kanallarını ve limitlerini ayarlıyorum fişini çekip taktığım zaman motor kendi kendine batıya dönüp kalıyo ama limit çizgileri bozulmuyor problem nedir yardım ederseniz sevinirim

Yorum yap

fısı cekme arkadasım kullanmadıgın zamanlarda masa ustu saatı olarak kullan yoksa lımıtler de gıder lıstende resetlenır
          ,

Yorum yap

ati_meh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

--------------------------------------------------------------------------------
            Hangi uyduda isen orada 'save ' Kayıt tuşuna bas, kırmızı tuş ile
            cıhazını stand bye aldıktan sonra cihazın fişinini rahatlıkla çekebilirsin
            sonra cıhazın fişini takıp cıhazı kırmızı tuşla açtığında motorun kaymadığını
            hangi uyduda bırakmış isen o uyduda kaldığını göreceksin
            saygılar

Yorum yap

ati_meh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İki ayrı yere topic açmışsınız
              Süper plus bölümünde sorunun cevabın bulabilrsin
              saygılar

Yorum yap

Konular birleştirildi.

Yorum yap

dostlar daha önce next 9000 ultrada ayarlı daizek motorla tr den alınan uyduları seyrediyordum ancak yeni aldığım 2000cx super plusla motor 1,2 bölümünden uyduları bulamadım o bölümde neler yapmalıyım sırasıyla bilen dostların yardımlarını rica ediyorum saygılar
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X