• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

IQ PLUS Yardımcı olabilirmisiniz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• IQ PLUS Yardımcı olabilirmisiniz

slm IQ plus cıhaza hangi yazılım attıysam biis bölümüü yok hangi yazılımlarında bııs bölümüü var acaba ? *** yükleme editör de bulamdım bu konda yardımcı olursanız çok sevinirim teşekür ederim saygılar..

Arkadaşım aslında varmış bunu çıkarmanın yolu VİACSES *** bölümüne KAFANA GÖRE *** EKLE sonra EXİT yap menüye girme işlemini tekrar et işte o zaman BİSS bölümü açılır.
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım aslında varmış bunu çıkarmanın yolu VİACSES *** bölümüne KAFANA GÖRE *** EKLE sonra EXİT yap menüye girme işlemini tekrar et işte o zaman BİSS bölümü açılır.
      slm ustam ilgin için çok tşk ler ama valla ne yaptıysam olmuyor k.e.y ekledim viacces bölümüne nagra ve diyerlerine biis omuyor acılmıyor çok yazılım yükledim biiis yok kafayı bozcam 12 tane cıhaz var elimde satcam müşteri atv istiyor başka istemem diyor başka zaman satmak istesekde zor işler durgun ama her zaman DEMİRİ TAVINDA DÖVMEK GEREKLİİ ama ne yapcam analamadım...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X