• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Doktor'uma ve Mach'1 e TEŞEKKÜRLER.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Doktor'uma ve Mach'1 e TEŞEKKÜRLER.

Sevgili arkadaşlar bu yeni verilen YAZILIMLAR gerçektende bu cihazı HAKETTİĞİ yere doğru ağır ve emin adımlarla ZİRVEYE doğru çıkarıyor,hele bu yazılımda en çok hoşuma giden ise USB ye KANAL BİLGİSİ yedeklemesinin yapılabilmesi çok GÜZEL OLMUŞ benim kanal listemi yedekledikten sonra kardeşimin cihazınada yazılım attım derken tabi cihaz SIFIRLANDI ardından sırası ile CİHAZ AYARLARINI yaptım ve YEDEK LİSTEYİ aynen yolladım + GÜNCEL SOFTCAM + ARKA PLAN 5 dakikada bütün işlem tamam.BU SERİYE yazılım atmak artık bir zevk oldu.Belki başka seri cihazı olupta bu yazdıklarımı
    okuyan sevgili arkadaşlarım LÜTFEN beni yanlış anlamayın ben sadece kendi cihazımdan duyduğum memnuniyeti SİZ DEĞERLİ FORUM ARKADAŞLARIMLA Paylaşmak istedim bu vesile ile BU SERİNİN bu hale gelmesinde EMEĞİ GEÇEN başta DOKTOR ve MACH 1 olmak üzere kendilerine HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR
    EDİYORUM.! Saygılar...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

sana ve hocalara teşekkur ittiifatından dolayı

Yorum yap

@dijitalci sizin mutluluğunuzu bende canı gönülden paylaşıyorum bu mutluluğu yaşatanlara
      yürekten teşekkür ediyorum bütün paylaşımlar böyle mutlu olsun saygılar sevgiler
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

aynen bende katılıyorum.2000 dpcıs super plus makinam var.9/6/2008 tarihli yazılımı yükledim.makina o kadar hızlı olmuşki hızına yetişemiyorum.teşekkürler emeği gecen arkadaşlara.

Yorum yap

evet arkadaşlar adı gibi süper olmuş ustaların ellerine sağlık teşekkürler

Yorum yap

hangi modelden bahsediyorsunuz ?

Yorum yap

bende arkadaşın yazdıklarına katılıyor ve teşekkür ediyorum.
              saygılarımla
              Türkiye'nin Kalbi ANKARA
              Next 2000 CIS Super Plus (QNEC),Next MiniX-CX , Dreambox 800 HD, Sansui 7500 PVR, Sharp 0,4 LNB, 150cm Mega,
              Onwa 18" Motor,
              Next YE 6000 V-box
              Fun 4-6, Markasız Programmer, Season Kart

Yorum yap

buda benim gördüklerim Nextin herkes ne olduğunu anlamıştır umarım

yazılımdaki gözüüme çarpan yenilikleri sizinle paylaşmak isterim
                eleştiri yapanlara ders niteliği taşıyor bence emeklerin için sonsuz
                teşkkürler @doktor

1.Yazılım baya hızlı çalışıyor.

2.Epg olayı çok hoş hale getirilmiş

3. Kanal taşıma hızlanmış (sırf bunun için bile yüklemeye değer)

4.Görüntü kalitesi artmış benim gördüğüm

5.Kayıt esnasında aynı tp den başka bir kanalı izleme özelliği geri gelmiş

6.Tek tuneri olan bir cihaz için inanılması güç bir yetenek.

7.kanal listenizi usb ye yedekleyebiliyorsunuz FAV tuşu harika

8.kanal listesinde değişim yaparken ok tuşuna basmadan direk geçış eklenmiş

9.inceleyin eminim sizde birşeyler bulursunuz

10.Next&star bu harşey yapar

11.NOT:EPG de rezervasyon kaldırılmış buda eksi yanı veya ben göremedim
                sevgili tasarım söyledi oda varmış görev zamanlayıcı bölümüne eklenmiş
                :bravo:

Yorum yap

darısı 9000 cilerin başına hocalara saygılarla

Yorum yap

Madem teşekkür ediyoruz @tasarım arkadaşımızın emeklerinide unutmayalım...Her üçünüze de teşekkürler.....

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Madem teşekkür ediyoruz @tasarım arkadaşımızın emeklerinide unutmayalım...Her üçünüze de teşekkürler.....
                      aynen katılıyorum bu üç abimizinde emekleri yadsınamaz..
                      bende hayatımda @Tasarım abi kadar net aleminde insanlara her koşulda elinden geldiğince yardımcı olan birini daha görmedim ..
                      kendisiyle gurur duyuyoruz helal olsun

Yorum yap

Bİzİm Cihazlara Yazilim Yokmu 2500 İnf Plus Serİsİne ??? 3 Haftayi GeÇtİ Hala Yazilimlar Verİlmedİ ???

Yorum yap

Sevgili FORUM ÜYELERİ siz değerli ARKADAŞLARIMIN 'da bu konudaki MEMNUNİYETİ gerçektende TAKDİRE ŞAYAN dır. Yazdıklarıma İLAVETENDE yine FORUMUMUZUN Mihenk
                          taşlarından olan Sevgili TASARIM Başta olmak üzere yine buraya EMEKLERİ geçen TÜM
                          MOD arkadaşlarada HUZURLARINIZDA TEŞEKKÜR EDERİM. ( Saygılar )
                          MACHİNA - 3-D
                          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

9000 serisi ne ozelleikle ultra modeline ne zaman yazılım verilecek ustalar? biz ne zaman faydalanacağız bunlardan...?

Yorum yap

yazilimda emeyi kecen her kese sonsuz tesekkurler!
                              kanal listemi cihazdan usb-ye yedekledim! bu cok iyi olmus! sonrada Stblink 2.1 proqramiyla UDB listemi acib kullanmadiqim uydulardaki tum transponderleri kolayca sildim! kanal listemi USB-ye kayd edib! USB-den yeniden cihaza yolladim! Doqrusu cox zovkli bir is oldu!
                              NEXT 2000 CIS SUPER PLUS! NEXT 2000 FTA SUPER PLUS USB_li!

90E-18W! V-BOX POZISIONER!185 SM-LIK MOTORLU ANTEN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X