• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yardım Edin Arkadaşlar

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yardım Edin Arkadaşlar

Merhabalar Bi Konuda YArdımınıza İhtiyacım Var.Yerel Disk(C)ye Çift Tıkladığımda Service.exe Windows Tarafından Bulunamıyor Diyor.Her Yolu Denedim Başlattan Çalıştıra msconfig Yazdım Serviceyi Kaldırmama Rağmen Olmadı Kasperksky ve Nod 32 Antivirüs Sistemlerinide Yükledim Bana Yardımcı Olmadı Mecburen Format mı ATılacak Yoksa Bi Çaresi Var mı ???YArdımcı Olursanız Sevinirim
    ...Birgün Herkes Beşiktaşlı Olmasın Bırakın O Ayrıcalık Bizde Kalsın...

...Gücüne Güç Katmaya Geldik...

...Formanda Ter Olmaya Geldik...

...BEŞİKTAŞ Seninle Ölmeye Geldik...

...BEŞİKTAŞ...

pc de Service.exe olarak arattım.bulunanlar bunlar.eğer bunlardan biri aradığınız ise sorunu cözeriz.bat dosyası yapıp direk kopyalatırız.anlaşılan sistemden silinen (ler)bir şey olmuş.

not-bulunamayanın tam adı Service.exe dimi

Yorum yap

evet service.exe windows tarafından bulunamıyor diyo bende arama yaptım yok sizin aradığınızdan bulamadı bilgisayar tek çözüm format o zaman

...BEŞİKTAŞ...

Yorum yap

peki resimde görünenlerin aynısı cıkıyormu.(sistem 32 dekiler)

Yorum yap

Hayır system32 hiç çıkmadı çıldıracağım allah allah bildiğiniz iyi virüs programı var mı şuan bu service.exe virüs bulaşmış virüs programımda tamamen silmiş bildiğim kadarıyla

...BEŞİKTAŞ...

Yorum yap

bjk.06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Hayır system32 hiç çıkmadı çıldıracağım allah allah bildiğiniz iyi virüs programı var mı şuan bu service.exe virüs bulaşmış virüs programımda tamamen silmiş bildiğim kadarıyla
            İşletimsisteminiz bozulmuş sizin için en iyi çözüm format temiz bir kurulum bu tip sistemi kurtarmak biraz güç sistemi kurtarmış olsanız bile zamanla sistem aynı hatayı tekrarlar hangi dosyaya bulaştığını bulmak zordur kolaygelsin...

Yorum yap

sağol tşk ederim

...BEŞİKTAŞ...

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=41868

burdaki programı indir ve kur
                sonra windows u tıkla sağ kilik yaparak gizli dosyaları göster de.sistem32 görünecektir.sonra bak bakalım resimdekiler sende varmı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X