• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Lnb Problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Lnb Problemi

sevgili hocalarım vercegınız cevaplar ıcın sımdıden tesekkur...benım 2000 cıs super puls cıhazım var evde ıkı tv var bunların ıkısıne baglayamıcagımdan bır cıhaz daha aldım sadce turksatı baglamak ıcın bunun ıcınde canagıma cıft cıkışlı lnb aldım işte sorunlarım bundan sonra başladıcıhazlarınbırınde sınyal 100/80 sevıyelrınde olmasına ragmen dıgerınde sınyal yok dıyorasıl ılgımı ceken sınyal olmamasına ragmen atv-avrupa-kanald avruma show avrupa bunları cekıyor ama dıgerlerınde sınyal yok dıyor lutfen yardım ustalarım..(

evet karışık bir durum
    arkadaşım,LNB polariter ayarlarını iyi yaptın mı acaba?

Yorum yap

muratham29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevgili hocalarım vercegınız cevaplar ıcın sımdıden tesekkur...benım 2000 cıs super puls cıhazım var evde ıkı tv var bunların ıkısıne baglayamıcagımdan bır cıhaz daha aldım sadce turksatı baglamak ıcın bunun ıcınde canagıma cıft cıkışlı lnb aldım işte sorunlarım bundan sonra başladıcıhazlarınbırınde sınyal 100/80 sevıyelrınde olmasına ragmen dıgerınde sınyal yok dıyorasıl ılgımı ceken sınyal olmamasına ragmen atv-avrupa-kanald avruma show avrupa bunları cekıyor ama dıgerlerınde sınyal yok dıyor lutfen yardım ustalarım..(
      Konu başlığını düzelttim. Lütfen kurallara uygun bir başlık açınız.
      Ayrıca konunun Next Super Plus bölümüyle bir ilgisi bulunmadığı için Montaj Sorunları bölümüne kaydırdım.

Yorum yap

arkadaşım senin başına gelen benimde başıma geldi benim makinenin biri 2000cıs super plus diğeride herz di ben çareyi lnb yi değiştirmekte buldum kolay gelsin
        Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
        Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X