• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

dreambox kilitlendi.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• dreambox kilitlendi.

tv ekranında böyle yazdı sanırım cihaz klon olduğu için yakalandı ve kilitlendi ama cihaz daha hiç açılmıyor umarım rs 232 ile yeniden image yüklediğimde düzelir...
    DREAMBOX 500 S
    WHYBE ÇANAK ANTEN

banada aynisi oldu

benim makina da kitlendi.
    acilmiyor artik .
    ayni mesaj dan bendede yazdi.bir tur virus veya trajon galiba
    konu hakkinda bilgi sahibi olanlar lutfen yardim edebilir mi.
    tesekkurler

Yorum yap

hayır dreambox firması tarafından gönderilen bi yazılım sayesinde oluyor şu anda sadece gemini 431 kullananlarda oldu.bi arkadaş başka bi forumda bi deneme yapmış alıntıevet arkadaşlar şuan itibari ile cihaza çalışan bir cihazdan flaşı sökerek çöken ci,hazda deneme yaptım olay olumlu yani cihazın flaşının tekrar yazılması cihazları kurtaracak başka yoluda görünmüyor şuan itibari ile)bakalım bekleyip görücez...
      DREAMBOX 500 S
      WHYBE ÇANAK ANTEN

Yorum yap

makinayi cope mi aticagiz simdi

cihazın flaşının tekrar yazılması rs 232 kablosu ile mumkunmu?

Yorum yap

malesef değil servise gidip ortalama 30 ytl masrafı var.
          DREAMBOX 500 S
          WHYBE ÇANAK ANTEN

Yorum yap

iyide ben turkiyede degilim servisi nerden bulacagim

Yorum yap

handsometurkish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              iyide ben turkiyede degilim servisi nerden bulacagim
              Bulunduğun yerde flaşh yazan elektronikçi bulmaya bak, başka çaresi yok...
              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

arkadaşlar bende 4.20 kurulu .bu işten pek anlamıyorum.zaten makinayıda 2 hafta önce aldım.şimdi 4.20 bir sorun oluşturur mu?olşturursa hangisini yüklemeliyim.(elinde herşeyi kurulu hazır backup ' ı olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.)çünkü forumu okuyorum ve bazı image lerde şunuda kurun sonrada bunu da kurun diye bir sürü eklenti vermişler.içinde her şeyi olan bir image verirseniz sevinirim.çünkü dediğim gibi bu işten pek anlamıyorum.

Yorum yap

cihazı çöken arkadaşlar için;
                  [email protected]
                  eklesin görüşelim.

Yorum yap

oncelikle selamlar cihazimin on paneldeki yesil isigi hic sonmuyor forrmu arastirdim F4 teki p50 yazar parcayi sokup yerine 0.33 luk direnc takarsam duzelebilir diye okudum ve uyguladim fakat hicbirsey olmadi bundan baska deneye bilecegim baska careler varmi . Servis konusu cok zor yurtdisi olayi.

Yorum yap

yeni imaj atın ozellikle falsh2ı 3 kere sildirip yazın sonra duzelebilir....

Yorum yap

denedım flas sılınıyor fakat ımajı tam atıyorken error ıkonu cıkıyor . İlginize tesekkuler
                        galıba servıs sart oldu

Yorum yap

Cihazı RS232 ile 4.20 yaqzılımı atın kurtuluyor.Yeterki cihazı fişten çekip taktığınızda loader görüyorsa tamam.Sorun yok.Arkadaşım

Yorum yap

arkadaslar selam f4 u sokup yerıne 0.33 lıh ohm koydum ve yazılımı 9600 com1 den atark denedım tabıkı ethernett e baglı ıdı ve hıc sorun kalmadı eskı halıne dondu .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X