• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 CIS Super Plus Kanal Editörü

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 CIS Super Plus Kanal Editörü

Arkadaşlar hazır kanal listesi yerine bir kanal editörü yok mudur 2000 cis super plus için?

Ayrıca bu cihaz için turksat ve hotbird için bir hazır kanal listesi arıyorum,sitede var ama çok az sayıda kanal var bazı transponderlar guncel değil.

Saygı ve sevgilerimle...

Bu seride editör yok malesef.
    Kanal listeleri isteğinize uygun değilse en iyi yöntem kendi kanal listenizi, kendinizin oluşturmasıdır.

Yorum yap

Açık ve net cevap için teşekkür ederim. Kısa bir sorum daha olucak.
      Bu aleti bugün aldım bana gri olanını verdiler yeni üretimler ise siyah aralarında bir fark var mıdır? Ayrıca cihaz kullanılmış çıktı yani yenisini sitah mı yoksa gri mi alsam?

Yorum yap

muratti49 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Açık ve net cevap için teşekkür ederim. Kısa bir sorum daha olucak.
        Bu aleti bugün aldım bana gri olanını verdiler yeni üretimler ise siyah aralarında bir fark var mıdır? Ayrıca cihaz kullanılmış çıktı yani yenisini sitah mı yoksa gri mi alsam?
        Siyah seriler Teknosa için üretilmiş özel bir seri, diğer gri seriyle arasında donanım veya hardware olarak hiçbir fark yoktur. Sadece renk farklılığı var o kadar

Yorum yap

Teşekkürler iyi geceler diliyorum...

Yorum yap

Sizede iyi geceler. Yeni cihazınız hayırlı olsun.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X