• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Stream 22.3.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Stream 22.3.2008 Yazılımları

Kod:
    [FONT="Tahoma"]TPS 
    Premiere
    Digi TV
    Polsat
    Irdeto-II
    Orf
    Sirius Ok.
    Yazılımlar Kup 230 ile yüklenecek. Saat Ayarları GMT+00:00 Olacak
    Emeği geçenlere teşekkür ederiz.[/FONT]

ellerinize sağlık helal olsun valla sunny cihazlara yazılım yok demişlerdi işte kralını yazdılar bizim nextlerde böyle giderse yakında kimsenin güveni kalmaz bakalım ne olacak
    next machina 3d

Yorum yap

bu sunny değil stream yazılımları yani başkasının donunu sunny giydiriyorlar tabi bu don tam gelmiyor sunny ler şebeke arama yok o yok bu yok ......

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu sunny değil stream yazılımları yani başkasının donunu sunny giydiriyorlar tabi bu don tam gelmiyor sunny ler şebeke arama yok o yok bu yok ......
        :ehehe::ehehe:

Yorum yap

değerli dostum çok teşekkürler. ellerine sağlık saygılar.

Yorum yap

ellerine sağlık saygılar sevgiler üstadım
            Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

emek verenlere sonsuz teşekürler
              62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaşlar emeğinize sağlık bu yazılımda teletex çalışıyomu peki
                atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

Tasarım hocam sunnyden dönme 8300 cı ya verdiğiniz yazılımı attım 1-2 gün güzel çalıştı fakat şimdi ushuaia nın üzerine gelice cihaz sapıtıyor açılıp kapanıyor.

Yorum yap

tps çöktü o yüzden cihaz saptıyo tps kanallarını sil veya açma

Yorum yap

tps sistem degiştirdi ??

Yorum yap

bu sabah auto çalışıyordu 2500 plus ?

Yorum yap

ustam arkadaşın kaon cihazını yazılım atmak istiyorum ama bir türlü beceremedim MODEL:KSC-511Z İNFO:10.05.21-D30F S/W V02.00.01 H/W V12.CI.A5 LOADER:V2.1.9 v3 C.A:2.2.5 cihaz bilgileri böyle ben hangi yazılımı hangi emu yu ve hangi programla indirebilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar aynı yazıyı kaon bölümünede attım ama hiç bir ses çıkmadı şansımızı birde burda deneyeyim dedim

Yorum yap

arkadaşlar kanallar full çalısıyo tpslerde dail duzeldı galiba
                            atla:ŞEREFTİR SENİ SEVMEK SENLE AGLAYIP GÜLMEK GALATASARAY SEVGİSİ SURECEK SONSUZADEKatla:

Yorum yap

arkadaşlar bu stream yazılımında teletex çalışmıyo çalışan varmı peki h/w 12.01.a5 şimdiden sağolun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X