• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 CX superplus 12.02.2008 yazılım+kurulum sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 CX superplus 12.02.2008 yazılım+kurulum sorunu

Next 2000 CX superplus 12.02.2008 yazılımını yükledim. çanak ayarlarını yapmak için menüye girdiğimde; menünün değişik olduğunu gördüm yeni eklemeler yapılmış. hotbird ve Türksat 1C ayarlarını bilen varsa buraya eklersen sevinirim. Şİmdiden sağolun.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=25318

Çanak ve Diseqc ayarlarının nasıl yapılması gerektiği resimli olarak anlatılmış burada.

Yorum yap

menü de ekleme yapmışlar ama kurcalıyarak sorunu hallettim. eğer sorun yapayan olursa mesaj atsın.

Yorum yap

ne eklemesi

menüsü gayet basit çanak ayarları bölümünde aktif uyduyu seçip diseqc ayarını yapıp kaydettikten sonra her zamanki gibi taratacaksın işte..

Yorum yap

anlamıyorum

Yorum yap

son yazılımı emu acık iken mi atmak gerekli ayrıca yazılım attıktan sonra kanallar silindi yükleme yaptım ancak eskisi gibi kumanda üzerinden yeşil tuş TPS Auto çalışmıyor.. Lütfen yardım teşekkürler

Yorum yap

Emunu açmamışsın cihaz versiyon bilgisi menusune gir kırmızı tuş 1234 emun açılır sonra tps üstüne gel yeşil ile au yaptır
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

hocam teşekkürler şimdi oldu gibi, son bir soru daha sorarsam umarım beni yadırgamazsınız...

Şimdi tps auto ile güncelleme yaptım bu multivisyonları seyredebileceğim anlamınamı geliyor yoksa softcam atıp elle *** mi girmem gerekiyor. ilginize teşekkürler

Yorum yap

TPS Auto güncelleme ile multivisionları seyredebilirsiniz arkadaşım...Ama diğer kanallar için mutlaka güncel softcam atmanızı öneririm.

Yorum yap

Tps au yapıp *** güncellendi yazdıktan sonra exit ile çıkacaksın multiler dahil tüm tps paketi açacak her sabah aynı işlemi tekrarlayacaksın softcam diğer paketler için tps için değil..
                    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
                    www.nextyazilim.com

Yorum yap

çok teşekkür ederim ustam acemiyim ama formlarınızı takip ederek öğreniyorum, iyi çalışmalar dilerim

Yorum yap

son yazılımı attıktan sonra silinen kanalların üzerine tekrar taratma yaptım Hotbird ok ancak turksatı ilk başta bulamadı disec ayarlarında forumlarda genelde disec A da olur desede sinyal ve kalite 10 gösteriyor ve haliyle taratınca hiçbir kanal çıkmıyordu. disec b de ise sinyal 90 üstü kalite 10 gösterirken tarattım yine bir sey çıkmadı aradan 5 dk geçti disec a da taratma yaptım ve kanalları yükledi ancak bir süre sonra hiç bir kanal üzerinden görüntü alamadım sorun nedir yardımcı olursanız sevinirim,

Yorum yap

Diseq ayarlarını yanlış yapmışsındır birşey gözünden kaçmıştır

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

merhaba ben özellikle belgesel kanal agırlıklı flm lerle ilgileniyorum 2000cx süper plus cihazım bunun için ne yapabilirim bana bilgi verirseniz sevinirim.5/02/2008 yükleme yaptım
                            birde next newcamd server üye olmak istiyenler özel mesaj atsın demişsiniz nasıl göndermem gerekir bana bilgi sunarsanız sevinirim teşekkürler iyi çalişmalar

Yorum yap

fikretakolsun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              merhaba ben özellikle belgesel kanal agırlıklı flm lerle ilgileniyorum 2000cx süper plus cihazım bunun için ne yapabilirim bana bilgi verirseniz sevinirim.5/02/2008 yükleme yaptım
                              birde next newcamd server üye olmak istiyenler özel mesaj atsın demişsiniz nasıl göndermem gerekir bana bilgi sunarsanız sevinirim teşekkürler iyi çalişmalar
                              arkadaşım server üçretli üye olmak istersen mach1 yazan yeri tıkla kulanıcıya özel mesaj yazi tıkla mesajını yaz ve gönderi tıkla
                              Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X