• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next2000 sÜper hdtv hazir kanal lİstesİ

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next2000 sÜper hdtv hazir kanal lİstesİ

Arkadaşlar NEXT 2000süper HDTV HD E-SATA -HAZIR KANAL LİSTESİ

kanal listesi sıralı .ayrıca tüm uydular yeniden taratıldı. ..26.01.2010.26.0109. tarihli yazılımda taratıldı usb ile sorunsuz yükleye bilirsiniz

UYDULAR- DOGU-42°-39°-25.5°-19.2°-16°-13°-9°-4.8°-7°-36°-28e°-23e°

UYDULAR-BATI- 1°-7°-30°

Güncelleme .19.02.2010 güle güle kullanın

TOPLAM 18..UYDU.VAR...

DOGU UYDULAR
    42° East....25.5° East....19.2° East....16° East....13° East...9° East.... 7° East..
    ..4.0° East..39° East..… 23° East....28° East....36° East...26° East....10° East.

BATI UYDULAR
    ...1° West.....West....30 West...4 West

SİFRELİ+ŞİFRESİZ HD KANAL SAYISI....753..YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜ KANAL SAYISI

ŞİFRELİ+ŞİFRESİZ SD KANAL SAYISI...6304

GENEL TOPLAM KANAL SAYISI .7057. KANAL VARDIR...not arkadaşlar Dİseqc'ayarlarınız benimkine uymaya bilir konturol edin

bu liste 26.01.2010. Yazılımında hazırlanmıştır ve 26.01.2010 Yazılımının üstüne direk USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

E-SATALI .CİHAZDA .HAZIRLANMIŞTIR. ve .E-SATASIZLARDA KULLANABİLİR .BİLGİNİZE
    Eklenen Dosyalar

arkadaşlar eyer mach1 hocanın serverini kullanıyorsanız bu listeyi yükleyin sıralı ev harika bi dizeme yaptım bende hazır olmayan tekşey server onun içinfde bugün mach1 hocadan haber bekliyorum

Yorum yap

saolasın arkadaşım yeni yazılımda kanallar giderse hazır ubd ni kullanacam.emeğine sağlık slmalr..
      نهسه سثريهلهغمث ثقشلاثقهق

Yorum yap

teşekkürler ellerine saglık

Yorum yap

salih033 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          saolasın arkadaşım yeni yazılımda kanallar giderse hazır ubd ni kullanacam.emeğine sağlık slmalr..
          shuster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          teşekkürler ellerine saglık
          güle güle kullanın arkadaşlar üç günümü aldı ama degdi valla abuk sabuk kanallar ve tüm xxxkanalları ayrıca hem emu hemde server da açmayan tüm kanalları biryerde topladım güzel oldu izlenebilen tüm uydu ve engüzel kanallar sıralı bir biçimde şu nerde araması yok hepsi sıralı

Yorum yap

Teşekkürler emeğine, yüreğine sağlık....

Yorum yap

emeyine saglık şampiyon..

Yorum yap

Abi ellerine sağlık yükledim çok güzel görünüyor . Ama bende sadece ( Merkezi sistem ) turksat ve hotbird var. listedeki turksatlar çok güzel ama hotbird kanallarında sinyal sorunu vardı açma kapama yazılan her şeyi denemeye çalıştım ama silip başka liste yüklemek zorunda kaldım . Sorunum ne olabilir sence . Çünkü bende bu listeyi diziliş olarak beğendim ve açıkçası kullanmayı çok isterim.

kolay gelsin ;

Yorum yap

ersinerdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Abi ellerine sağlık yükledim çok güzel görünüyor . Ama bende sadece ( Merkezi sistem ) turksat ve hotbird var. listedeki turksatlar çok güzel ama hotbird kanallarında sinyal sorunu vardı açma kapama yazılan her şeyi denemeye çalıştım ama silip başka liste yüklemek zorunda kaldım . Sorunum ne olabilir sence . Çünkü bende bu listeyi diziliş olarak beğendim ve açıkçası kullanmayı çok isterim.

kolay gelsin ;

arkadaşım güle güle kullan süper hd hakkında tam bilgi sahibi degilim ama mach1 hoca mutlaka bu yazını görür

Yorum yap

Sanırım bu yeni yazılımda bu sıkıntılar çözülecek . Biraz daha sabredelim bakalım .

Kolay Gelsin;

Yorum yap

Sanırım bu yeni yazılımda bu sıkıntılar çözülecek . Biraz daha sabredelim bakalım .

Kolay Gelsin;

evet yeni yazılım hazırlanıyormuş doktor hoca söylemiş

Yorum yap

arkadaşlar özellikle tohor uydusunda 1 adet tpyi unutmuştum şimdi onuda düzelltim ayrıca yeniden tüm uydularda taratıldı ..22.02.2008 güle güle kullanın 1.NOLU MESAJDA

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşlar özellikle tohor uydusunda 1 adet tpyi unutmuştum şimdi onuda düzelltim ayrıca yeniden tüm uydularda taratıldı ..22.02.2008 güle güle kullanın 1.NOLU MESAJDA
                          şampiyon usta verdiğin listeyi yüklemeye çalışıyorum ama bi türlü beceremedim usb den sizin dosyayı seçiyorum kanal bilgisi yüklemek istiyormusunuz diye soruyor evet diyorum fakat sonrasında yazılım cihazla uyumsuz diyor ve maalesef yükleyemiyorum acaba cihazı resetlemem mi gerekiyor?
                          :tr:
                          Next YE 2000 SUPER HDTV--Next YE 2000CIS SUPER PLUS
                          PANASONIC 50" FULL HD

TURKSAT 1C-HOTBIRD-HISPASAT-ASTRA- EUTELSAT W3- EUTELSAT W2- THOR - HELLASSAT
                          :tr:

Yorum yap

mgl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            şampiyon usta verdiğin listeyi yüklemeye çalışıyorum ama bi türlü beceremedim usb den sizin dosyayı seçiyorum kanal bilgisi yüklemek istiyormusunuz diye soruyor evet diyorum fakat sonrasında yazılım cihazla uyumsuz diyor ve maalesef yükleyemiyorum acaba cihazı resetlemem mi gerekiyor?
                            arkadaşım kanalları yeni yazılımı yüklemeden önce yükleyin sonra yeni yazılımı attıktan sonra yüklüyor hiç sorun olmuyor cihazda önce bu yazılım olsun 12.2.2008 Yazılımı sonrada kanalları yükle üstünede yeni yazılımı21.2.2008 Yazılımı yükle sorun olmaz

Yorum yap

kolay gelsin ;
                              2 Anten kullanıyorsan Diseqc ayarlarını yap. Sampiyon bildiğim kadarıyla motorlu anten kullanıyor ve Diseqc ayarları yoktur.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X