• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil cevap bekliyorum 800xkam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil cevap bekliyorum 800xkam

iyi akşamlar şu an usie ve sıpıce acık anlamadım multiler kapalı bana multilerin ases keylerini veriseniz sevinirim fabrika ayarlarına girdikten sonra as ****** kayboldu yoksa tekrar yazılım atmam gerekiyor siler yine bana ases ******* gönderebilirmisiniz saygılar

Oraya yazacağın aes keylerin hiçbir anlamı olmaz. Çünkü çok kısa sürede yenisi gelecek.

Yorum yap

tasarım üsdadım usie tv ve sıpıce acık görünce yoksa benmi hata yatım dedim fabrika ayarlarına girek silmişl ola bileceğimi düşündüm şimdi gelecek diyerek yüregime su serptin sağol tasarım üstadım sizlere sağlık ve mutlu günler diliyorum

Yorum yap

benimde bir sorunum var ama yeri bu sayfa mı bilemedim... next 8000xcam ve 5.6.2007 yazılımı var... atv türkiye yi sinyal yok diyor... seyredemiyorum... avrupa arasıra geliyor... bir kaç kere kanalları tarattım yine olmadı... ne yapmam gerekli yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

odidos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          benimde bir sorunum var ama yeri bu sayfa mı bilemedim... next 8000xcam ve 5.6.2007 yazılımı var... atv türkiye yi sinyal yok diyor... seyredemiyorum... avrupa arasıra geliyor... bir kaç kere kanalları tarattım yine olmadı... ne yapmam gerekli yardımlarınızı bekliyorum
          Çanak ve LNB ayarlarını kontrol et.

Yorum yap

üstadım cehaletimi hoşgör... biraz daha açık yazabilirmisin... LNB ayarını nasıl yapabilirim

Yorum yap

TV ve receiverini antenin yanına kur, bağlantılarını yap. ATV kanalını aç ve yayının üzerinde sinyal barını çıkar. LNB'yi sağa veya sola doğru hafif hafif çevir sinyali en yüksek bulduğun konumda sabitle.

Yorum yap

hocam bu kadar hızlı cevap verdiğin için ayrıca ilgi ve alakana çok teşekkür ederim... ama sanırım bu beni biraz aşar... en iyisi servis çağırayım... tekrar teşekkürler... iyiki varsınız...

Yorum yap

türksatta en iyi sinyala alabilmeniz için lnb saat yönünde 33-35 arası ayarlamınızdır...
                  ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X