• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Kapanma Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000 Kapanma Sorunu

Merhaba arkadaşlar. next ye 8000 xcam makinaya sahibim. televizyon izlerken cihazım kendi kendine kapanıp yeniden açılıyor. bunun sebebi ne olabilir. teşekkür ederim...

yeni yazılımı atın cihazı resetleyin kanalları taratın.

sorunun giderilmesi lazım..
    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

04012006 tarihli yazılım var. bu en son yazılım. tekrar tekrar yükledim ama yine aynı.

Yorum yap

Cihazınızda takılı opos card vs vs... mevcut mu?

Yorum yap

fatih_tecir Nickli Üyeden Alıntı
          04012006 tarihli yazılım var. bu en son yazılım. tekrar tekrar yükledim ama yine aynı.
          emucu'da sormus ama yazılımdan sonra resetlediniz mi??
          Cihaz yazılımdan sonra resetleyin ve kanalları bastan arama yaptırıp..

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
            emucu'da sormus ama yazılımdan sonra resetlediniz mi??
            Cihaz yazılımdan sonra resetleyin ve kanalları bastan arama yaptırıp..
            evet yazılımdan sonra resetledim. yani yüklemeyi talimatlara uygun şekilde yaptım. hiç bir kart ta takılı değil...

Yorum yap

süper loader vs gibi program kullanıyorsanız onları devredışı bırakıp kendi orjinal downloader progunu kullanın..
              "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

emucu Nickli Üyeden Alıntı
                süper loader vs gibi program kullanıyorsanız onları devredışı bırakıp kendi orjinal downloader progunu kullanın..
                orjinal downloader ile yükledim...

Yorum yap

Acaba cihazınız çok ısınıyor mu?Kontrol ettiniz mi hiç?
                  Tüner Flash sorunu olabilir...

Yorum yap

haklı olabilirsiniz. ama etrafı açık. kontrol etmem gerekiyor.

Yorum yap

fatih_tecir Nickli Üyeden Alıntı
                      haklı olabilirsiniz. ama etrafı açık. kontrol etmem gerekiyor.
                      Birde size tavsiyem kurulu bulunan sisteminizi kontrol edin. Belki bir şase durumu sözkonusu olabilir. Bu yüzden cihaz kendisini korumaya alır ve kapatır.

Yorum yap

YA ARKADAŞLAR ! Bu resetleme sorunu 2 yıldır ceşitli aralıklarla devam eden bir sorun özelikle kart kullanıcılarında gelişiyor yazılım öyle böyle yüklemeyle sorun giderilmiyor .orjinal downloader reset meset kafi degil yani.

Yorum yap

Bu olay bazı cihazlarda ki entegre farklarından oluştugunu biliyorum!İlk çıkan versiyonlarda bir degişiklik yapılıyordu galiba.son versiyomnlarda sorunyok ve ilk çıkanlarda yasandıgını duydum arkadaşlardan.saygılar...
                          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Alanya Next 8000xcam Servİsİ

Yorum yap

ArkadaŞlar Yardim Cİhaz Yenİ Yazilim Attim Fakat Ne Yaptiysam Cİhaz AÇilip Kapaniyor Next 8000 Xcam Sevİs Yardimi TeŞekkÜrler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X