• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Forumda Açılan yeni konu hk.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Forumda Açılan yeni konu hk.

Forumda açtığım yeni konuyu göremiyorum.Nedendir.?

Acaba ilk açılanmı görülüyor.açtığım konu forumun son sayfasındada yok bir anlam veremedim.

İlgililere duyurulur.

Kolay gelsin

:toplu:

Pardon hızlı linklerden açılabiliyormuş.Ama yinede eksiklik.Bu gün açılan konuları işaretlemez isem tüm konuları göremeyeceğim.buda bir sorundur.Çözülmesi üyeler için kolaylık olur.

Teşekkürler

Yorum yap

Nerede görmek istiyorsunuz ? Açtığınız konuya, sizin okumadığınız yeni cevap yazılana kadar sizde okunmuş işaretli olarak görünür ve güncel görünmez. Her kullanıcı için ayrı tekil cookie tabanlı çalışır.

Yorum yap

yazdığım başlık kayboldu

sayın hocalarım gece next emu dosyaları bölümüne yeni konu açtım:inxtc tv açmıyor.diye ve cevap veren oldumu diye bu gün aynı başlık altında aradım bulamadım.bilgisayar ve forumu kullanmakta acemi sayılırım, o yüzden yazdığım başlığın nereye gittiği hakkında bilgi rica ediyorum.saygılar.
        BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
        ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sayın hocalarım gece next emu dosyaları bölümüne yeni konu açtım:inxtc tv açmıyor.diye ve cevap veren oldumu diye bu gün aynı başlık altında aradım bulamadım.bilgisayar ve forumu kullanmakta acemi sayılırım, o yüzden yazdığım başlığın nereye gittiği hakkında bilgi rica ediyorum.saygılar.
          Konunuz keylerle ilgili olduğu için, Constant Dw başlığı ile birleştirilmiştir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Konunuz keylerle ilgili olduğu için, Constant Dw başlığı ile birleştirilmiştir.
            sayın hocam bilgi için teşekkür eder saygılarımı sunarım.
            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sayın hocam bilgi için teşekkür eder saygılarımı sunarım.
              Kendinize ait mesajları bulmak istediğinizde, kendi nickinizin üzerine tıklayın aşağıya doğru menü açılır. 3. sırada bulunan "xxxxxx tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bul" seçeneğine tıklarsanız mesajlarınızı görebilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X