• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@uSb & @YuŞa; banlandın !

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• @uSb & @YuŞa; banlandın !

arkadaşım ne yorum yapabiliyoruz nede dert anlatamıyoruz
    en iyisi karışmamak
    neyse kolay gelsin

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyla ne ilgisi var ? kendi reklamını yapıyorsun !

foruma bu kısım niye konmuş sorabilirmiyim bamlanmazsam

http://mach1digital.com/mach1forum/p...do=editprofile

Yorum yap

uSb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      foruma bu kısım niye konmuş sorabilirmiyim bamlanmazsam

http://mach1digital.com/mach1forum/p...do=editprofile
      Hala kural ihlali yapmaya devam ediyorsun ! Tekrar soruyorum; bu yazdıklarının şuanki konuyla ne ilgisi var ? Bu gidişle yorum yapmaktan değil kural ihlal etmekten banlanacaksın. Önce kuraları oku sonra forumu iyice gözden geçir bak ne tür bölümler var, sorunun ne ise ilgili bölümde yorumunu yap. O kısmın neden konulduğunu da burada sorarsan cevap alamazsın.

Yorum yap

EKSELANSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar ben bir site kurmaya karar verdim. ama bu işte biraz acemiyim bana yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. öncelikle domain ve hosting almam gerektiğini biliyorum.ama hangi firmadan nasıl alacağımı bilmiyorum bana tavsiye edeceğiniz güvenilir firmalar varmı? ve site kurmak için nasıl bir yol izlemem gerektiğini söylerseniz,size minnettar kalacağım...

BURDA YARDIM İSTEYEN ARKADAŞA YARDIM AMAÇLI YAZDIM 30 sene sonra bana askerlikmi yaptıracaksın

Yorum yap

@uSb ; 3 ay süreyle banlandın !

@uSb ;

Uyarılara rağmen kural ihlali yapmaya, konu içerisinde konu bütünlüğünü bozmaya ve polemik oluşturmaya devam ettiğin için 3 ay süreyle banlandın. Geri döndüğünde önce kuralları okumanı tavsiye ederim. Böldüğün konudaki mesajları da üste taşıdım.

Yorum yap

İkinci aldığınız nick @YuŞa da banlandı. Talebiniz üzerine diğer ban süresi de 3 aydan süresize çevrildi. Açtığınız konuda da tehdit ettiğimi öne sürmüşsünüz Eleştiri yapmaya çalışırken komik durumua düşmeye gerek yok. Yönetimin tavrını beğenmiyorsanız buraya birdaha gelmezsiniz olur biter sizi zorla çağırmadık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X