• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ayni evde 2 dreamboxla Cccam paylasim nasil oluyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ayni evde 2 dreamboxla Cccam paylasim nasil oluyor.

Arkadaslar elimde bir orginal kart ve iki tanede dreambox var.orginal kartim dreambox 7025 te takili ve cccam 2.0.4 te calisiyor.bu katimi sadece kendim icin diger dreambox 500 de ayni evde hatta ayni odada seyretmek istiyorum.iki dreamboxta modeme bagli.ayarlar ok.dyndns adresimde var.bu konuyu cok incelememe ragmen bir türlü config ayarlarini yapamadim.Basarili olamadim.Lütfen bu konuda benim anlayacagim dilde ne yapmam gerektigini mümkünse bir önekle aciklarmisiniz.Simdiden herkese tesekkürler.

--------------------------------------------------------------------------------

dostum kartın nedir cihazlarında hangi images yuklu açıklama yaparsan yardımcı olmaya çalışırız...

Yorum yap

memolilara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaslar elimde bir orginal kart ve iki tanede dreambox var.orginal kartim dreambox 7025 te takili ve cccam 2.0.4 te calisiyor.bu katimi sadece kendim icin diger dreambox 500 de ayni evde hatta ayni odada seyretmek istiyorum.iki dreamboxta modeme bagli.ayarlar ok.dyndns adresimde var.bu konuyu cok incelememe ragmen bir türlü config ayarlarini yapamadim.Basarili olamadim.Lütfen bu konuda benim anlayacagim dilde ne yapmam gerektigini mümkünse bir önekle aciklarmisiniz.Simdiden herkese tesekkürler.

--------------------------------------------------------------------------------
      ccam config dosyasını düzenleyeceksin.
      7025 de F satırı ekleyeceksin
      F: y x 3 0 0 { 0:0:2 }
      burada y kullanıcı adı x şifre istediğin kullanıcı adını ve şifreyi girebilirsin.
      500 de C satırı ekleyeceksin ccam confige
      C: dnsadresin 12000 y x no

bu satırları cihazlarda düzenle ve izle kolay gelsin...

Yorum yap

Tesekkürler ellerine saglik,hallettim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X