• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 x cam yardım lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 x cam yardım lütfen

elimde 8000 x cam cihazım var kapatıgım zaman cihaz acılmıyor önündeki letler sürekli yanıp sönüyor arkasından on of anatarrından 2 veya 3 defa acıp kapatınca normale dönüyor acılıncada kanalları gezerken cihaz kilitleniyor ve kapanıyor tekrar acılıyor
    daha önceden yoktu yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

mermis35 Nickli Üyeden Alıntı
    elimde 8000 x cam cihazım var kapatıgım zaman cihaz acılmıyor önündeki letler sürekli yanıp sönüyor arkasından on of anatarrından 2 veya 3 defa acıp kapatınca normale dönüyor acılıncada kanalları gezerken cihaz kilitleniyor ve kapanıyor tekrar acılıyor
    daha önceden yoktu yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    cihazı servise bir götür voltajlarda sorun olabilir yazılım sorununa benzemiyor

Yorum yap

Konu uygun alana kaydırıldı. Lütfen yeni konu açarken cihazınızla ilgili bölümde açınız.

Yorum yap

@tasarım hocam ilgi ve alakanıza çok teşekkür ediyorum saygılar sevgiler
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

8000 xcamımı babama bırakmıştım tayinim çıktığı için.Sorun şu arkadaşlar normalde yazılımlarını falan hep ben atıyordum ama babam akşam izledim kapadım sabah açtığımda açılmıyordu dedi.Abime baktırdım uğraştılar baya yazılım da atamadılar daa önce böyle bi sorun olmuştu o zman İstanbul daydım.Yüksel elektroniğe götürdüm ve hemen yazılımdan dediler ve yükleyip verdiler ama ben o zamanda kurtarma yazılımını falan yükleyememiştim.Bu sorun başka hangi yazılımla giderilebiliyor acaba ilk yazılım olabilir mi?

Saygılar..

Yorum yap

@mermis35 Cıhazınızdakı sorun hakında aşağidaki likte bulunan işlemi yapiniz dikkatlice ve harfiyen yerine getirerek ok şimdiden iyi calişmalar.

BURDAN BAKINIZ

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X