• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 cıs super plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 cıs super plus

Üstadların dikkatine!
    Dün gece Next 2000 cıs super plus cihazımla tps key güncellemesi yaptıktan sonra kanalları gezerken france 2 kanalı üzerine gelince birden ekranda kırılma ve donma karışımı kendini sürekli yenileyen bir ekran oluştu.Kumandayla kanalları değiştirmeye çalışıyorum,numaralar değişiyor ama ekran france 2 de takıldı kaldı bende 3 kez kumandadan cihazı kapattım yeniden açtım,Next menüsü animasyonu ile beraber france 2 ekranı karışık yenide oluşuyordu.Daha sonra butun TP ve Kanal listesi kendiliğinden silindi,Yeniden tarama yapmak zorunda kaldim.Şu an normal ama buna bir anlam veremedim.Yazılımdan kaynaklanan birşey mi acaba

NOT:Cihazımda QNEC114.10 yazılımı var.
    [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Kanallarla ilgili bir sorun oluşmuştu şu an sorun yok herşey normal...
    Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X