• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

12.01.a5 tek . nokta ışığı sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 12.01.a5 tek . nokta ışığı sorunu

2 cihazda böyle bir sorunla karşılaştım tek nokta çıkıyo cihaz açılmıyo hustler yazılımdan stream attım böyle bir sorun çıktı .tekrar düzelttım enson hustler yazılımını attım olmadı sonra bir deneme daha yaptım stream yazılımı ile birdaha denedim stream yazılımı ile yani ikinci denemede cihaz açıldı ve sorun kalktı ortadan bu sorunla iki cihazda karşılaştım bilginize iği günler
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

yastreb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 cihazda böyle bir sorunla karşılaştım tek nokta çıkıyo cihaz açılmıyo hustler yazılımdan stream attım böyle bir sorun çıktı .tekrar düzelttım enson hustler yazılımını attım olmadı sonra bir deneme daha yaptım stream yazılımı ile birdaha denedim stream yazılımı ile yani ikinci denemede cihaz açıldı ve sorun kalktı ortadan bu sorunla iki cihazda karşılaştım bilginize iği günler
    arkadaşım benimde başıma böyle bir iş gelmişti endişe etme emusuz orjinal kurtarma yazılım at daha sonra hw sine dikkat ederek emulu yazılımı at..kolay gelsin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X