• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

zeta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zeta

bugün zeta modül aldım ,taktım açmadı kanalları. uğraştım biraz menüsünde sanırım bi hata yaptım ne olabilir bilmiyorum.uydu şimdi modülü bi görüyo bi gidiyo netion üzerinde ok basıyorum menüsüne girmiyor.uydum next 200xcıs plus. ne yapmalıyım. bi de zeta, orion gibi laptopla güncellenemiyor mu?
    NEXT 2000 HD + NEXT 2000 HD E-SATA + NEXT 2000 CIS SUPER PLUS

semih79 Nickli Üyeden Alıntı
    bugün zeta modül aldım ,taktım açmadı kanalları. uğraştım biraz menüsünde sanırım bi hata yaptım ne olabilir bilmiyorum.uydu şimdi modülü bi görüyo bi gidiyo netion üzerinde ok basıyorum menüsüne girmiyor.uydum next 200xcıs plus. ne yapmalıyım. bi de zeta, orion gibi laptopla güncellenemiyor mu?
    Zeta moduller PCMCIA uzerinden guncelleme sansınız yok en guvenli ve in iyi guncelleme yontemi Cas2 ile guncellemeniz..

Yorum yap

uydu şimdi modülü bi görüyo bi gidiyo netion üzerinde ok basıyorum menüsüne girmiyor. uydu kendi kendine kapanıp açılıyo modülü çıkarınca problem yok. neden acaba?

Yorum yap

recevierin ne marka ve modeli nedir arkadaşım?modülü başka bir recevierde kontrol etme şansın varsa dene derim modüldenmi acaba cihazdanmı!
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

modulun üzerindeki versiyon ne ? ona bi bak önce

Yorum yap

uydu next 2000x cı plus ve 2000x cıs plus. versiyon hangisi bilmiyom modül üzerindekilerden hangisi versiyon?

Yorum yap

cı bölümünü oku menüden neler yazıyor ona bak bakalım bi?
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Girebilse Modül menüsüne okuyacakta, girememiş......Arkadaş Zeta Modülü Neotion yüklü demiş .Cihazı Next2000XCIS PLUS.
                Şifresiz bir kanal üstünde Cihazı Kapat. Modülü tak ve Cihazı aç Düzelmezse, Modül Yuvasının yerini değiştir.
                Olmazsa başka bir marka cihazda dene Modül çalışıyorsa sorun, cihazda. Ondada aynısını yapıyorsa Modül Yazılımını güncellet..........Kolay gelsin

Yorum yap

modül yazılımnı güncellettim. düzeldi.ilgilenen arkadaşlara teşekkürler......

Yorum yap

Demekki Modül yazılımındanmış...........İyi seyirler

Yorum yap

bence bmc değil tabiki arkadaşım,şaka tabii ,cihaza modülü tanıt.1 cihazdan modülü çıkar.2.yeniden tak modülü tanıt ok slmlar,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X