• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-8000XCAM cihazınız yazılım almıyorsa

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next-8000XCAM cihazınız yazılım almıyorsa

Son günlerde Next-8000XCM Plus ve Next-8000XACAM cihazları kullanan arkadaşların cihaza yazılım atamama gibi sorunlar yaşamktadırlar.
    1-Cihazınız yazılım almıyorsa önce RS-232 kablonuzu kontrol edin.
    2-Kablo sağlam ise değişik yazılım yükleme programları deneyin.
    3-Eğer yine yazılım almıyorsa başka bilgisayarda yazılım atmayı deneyin.
    4-Başka bilgisyarda da yazılım yüklenmiyorsa o zaman cihazınızın RS-232 girişindeki entegre arızalıdır.
    Örneğin:SuperLoder109 ile yazılım yüklemeye çalıştığımızda Code Gönderiliyor diye yazıp yazılım yüklenmezse entegrenin değişmesi gerekir.
    Aşağıdaki resim 8000XCAM resmidir.

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
    KaYaCaN*

sagol dostum ben yillardir 8000XCAM i kulaniyorum ve ayni sekilde cikan tüm yazilimlar,keyler,VS.hep kendim atim ne olduysa cihaz yazilim,setting VS. almamaya basladi sizinde yukarida belirtiginiz gibi 232 Kablosunu yeniden aldim Laptoptan, 3 ayri PC den, 8000 ait tüm porogramlari, ve eski yazilimlari denedi yinede olmadi COM portlari dendim olmadi anladimki sorun entegre dendir saygilarimla.
    NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

bir yol daha var

cihazdan cihaza da bir denyin ??? sonuç super
      kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X