• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vestel mini dvb 4000 ci yükleme sorunu.. acil yardım lütfen:(

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vestel mini dvb 4000 ci yükleme sorunu.. acil yardım lütfen:(

acilen biri bana yardım edebilirmi? cihazım vestel mini dvb 4000 ci. son yazılımı vestel link 1.2 ile yüklemeye çalışıyorum ama şu şekilde uyarı veriyor:
    -bir hatan dolayı yüklenemedi-
    diyor. cihaza bağlantıyı com port 1 den yapıyorum. bağlanıyor yani. yükleme talimatlarına da uyuyorum. zaten vestel link te yüklenecek yazılımı seçtikten sora fişe takın diyor. fişe takınca yüklemeye başlıyor diyor ancak hemen sonra yukarıda yazdığım uyarıyı veriyor.
    bu cihaz sorunluydu ve servise verdim. cihazın boardını değiştiler s623 boardı taktılar. hatta bu boarddan sora şimdi cihazımda teletex özelliğide oldu. bu sorun board farkındanmı oluyor?
    eğer boarddansa bu hihaza hangi yazılımı yükleyecem?
    yardım ederseniz çok sevinirim..

anlattığına göre board farkından gibi görünüyor.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
    Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
    Diğeri illa gidip bulucam demiş
    Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
    Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
    Karınca cevap vermiş;
    Sevdiğime gidemesemde
    Uğrunda ölemem mi

Yorum yap

aynı sorunu bende yaşıyorum şu an da nedeni ne olabilir vestel mini dvb 4000 yandan tek kart girişli cihaz

Yorum yap

Mini dvb 4000 ve dark serisi yeni loader
        arkadaşım bu loaderle yükleyin Burada

Yorum yap

4000 cı

lazurat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          acilen biri bana yardım edebilirmi? cihazım vestel mini dvb 4000 ci. son yazılımı vestel link 1.2 ile yüklemeye çalışıyorum ama şu şekilde uyarı veriyor:
          -bir hatan dolayı yüklenemedi-
          diyor. cihaza bağlantıyı com port 1 den yapıyorum. bağlanıyor yani. yükleme talimatlarına da uyuyorum. zaten vestel link te yüklenecek yazılımı seçtikten sora fişe takın diyor. fişe takınca yüklemeye başlıyor diyor ancak hemen sonra yukarıda yazdığım uyarıyı veriyor.
          bu cihaz sorunluydu ve servise verdim. cihazın boardını değiştiler s623 boardı taktılar. hatta bu boarddan sora şimdi cihazımda teletex özelliğide oldu. bu sorun board farkındanmı oluyor?
          eğer boarddansa bu hihaza hangi yazılımı yükleyecem?
          yardım ederseniz çok sevinirim..
          arkadaslar bende aynı sorun vardı. hyper terminal le yükledim sorun düzeldi bilginize... www.depo.gen.tr vestel bölümünde de hyper terminal i bulabilirsiniz

Yorum yap

vestel mini dvb 4000 ci yükleme sorunu.. acil yardım lütfen

Vestlink DVB4000CI cihazlara yazılım *** veya setting yüklemez.
            PC'nize hyperterminali kurun ve hız olarak 115200 ü seçin.
            Bu cihazlara her türlü işlemi ancak bu bağlantıyla yapabilirsiniz.
            İster yazılım ister *** ister kanal tablosu olsun 115200
            hızdaki bu bağlantıyla yapılacak.
            Hata budur.
            Kolay gelsin.
            divorce certificate

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X