• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Açılışta şifre ekranı gelebilir mi.? next 2000 cx super plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Açılışta şifre ekranı gelebilir mi.? next 2000 cx super plus

next 2000 cx super plus kullanmaktayım çok memmnunum. Tabiki sizlerin destekleri sayesinde. Benim bir sorunum var, evde çocuk var ve ben onun cihazı hiç açmasını istemiyorum.. İlk açılışta bazı uydulardaki gibi bir şifre ekranı gelebilir mi.? Biz büyükler xxx güzel kanallara bakıyoruz ama onlar daha ufak korumak gerekiyor onları.. Böyle birşey mümkün olursa çok sevinirim ben ve diğer ihtiyacı olanlar. İlgi ve alakalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Oyle Bir Sistem Yok Su An Itabariyla

Yorum yap

BASKIN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      next 2000 cx super plus kullanmaktayım çok memmnunum. Tabiki sizlerin destekleri sayesinde. Benim bir sorunum var, evde çocuk var ve ben onun cihazı hiç açmasını istemiyorum.. İlk açılışta bazı uydulardaki gibi bir şifre ekranı gelebilir mi.? Biz büyükler xxx güzel kanallara bakıyoruz ama onlar daha ufak korumak gerekiyor onları.. Böyle birşey mümkün olursa çok sevinirim ben ve diğer ihtiyacı olanlar. İlgi ve alakalarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
      Kanal saklama özelliği var ve izlenmesini istemediğin kanallar makina içerisinden gizlenir sen istediğin zaman izlersin.............

Yorum yap

izlenmesini istemedigin kanalları
        menü + listedüzeni + hangi kanal ise üstüne gel ok le açılan menüde kanal sklama seç ve izlenmesi istemedigin kanalları işaretle ve daha sonra mavi tuş a bas şifre ister 1 2 3 4 tuşla izlenmesi istemedigin kanallar gizlenir

seyretmek içinde ok e bas liste gelginde mavi tuş a bas şifre ister 1 2 3 4 tuşla gizledigin kanllar gelir
        Mach1 Team™

Yorum yap

Evet kanal gizlemede bir çözüm ama her kanala geçiçte bu sefer sizi sıkmaya başlıyor. Benim sıkıntım bununla beraber uyduyu hiç açamaması, açınca bu sefer diğer kanallara takılıyor ve ders çalışmak mümkün olmuyor. Akşam eve gelene kadar kontrol edemiyorsunuz. Kumandayı sakladım cihazın üzerinden açıp kullandı. Kabloyu denedim onuda halletti... Peki şifre olayı hiç yapılamayacak gibi birşeymi.?

Yorum yap

Evet kanal gizlemede bir çözüm ama her kanala geçiçte bu sefer sizi sıkmaya başlıyor. Benim sıkıntım bununla beraber uyduyu hiç açamaması, açınca bu sefer diğer kanallara takılıyor ve ders çalışmak mümkün olmuyor. Akşam eve gelene kadar kontrol edemiyorsunuz. Kumandayı sakladım cihazın üzerinden açıp kullandı. Kabloyu denedim onuda halletti... Peki şifre olayı hiç yapılamayacak gibi birşeymi.?
            Kilit ayarlarına bir bakın orada Cihaz Kilidi bölümü varsa onu aktif yapın. Cihaz açılırken şifre sorar bilemezse açılmaz cihaz. Tam olarak şifre bölümüyle uğraşmadığım için bilemiyorum ancak böyle bir kilit özelliğinin olması gerekir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kilit ayarlarına bir bakın orada Cihaz Kilidi bölümü varsa onu aktif yapın. Cihaz açılırken şifre sorar bilemezse açılmaz cihaz. Tam olarak şifre bölümüyle uğraşmadığım için bilemiyorum ancak böyle bir kilit özelliğinin olması gerekir.
              Yardımınız için çok teşekür ederim. Malesef öyle bir yer bulamadım, benim cihazdaki menünün içerisinde

Klit Ayarları Menüsünde
              Kilit Cinsi olarak Menü, Kanal veya Kanal ve menü

olarak 3 seçenek var ama sanırım bunlar değil...

Çok kötü ama GoldMaster da var, bukadar güzel bir cihazda böyle basit bir özelliğin olmaması çok üzücü. Sanırım işe giderken cihazı alıp yanımda götürmem gerekicek...

Yorum yap

Yardımınız için çok teşekür ederim. Malesef öyle bir yer bulamadım, benim cihazdaki menünün içerisinde

Klit Ayarları Menüsünde
                Kilit Cinsi olarak Menü, Kanal veya Kanal ve menü

olarak 3 seçenek var ama sanırım bunlar değil...

Çok kötü ama GoldMaster da var, bukadar güzel bir cihazda böyle basit bir özelliğin olmaması çok üzücü. Sanırım işe giderken cihazı alıp yanımda götürmem gerekicek...
                Evet bende bugün, sizin mesajınız üzerine o bölümü inceledim ve malesef yok böyle bir bölüm. Ama yukarıdaki arkadaşların önerilerini de dikkate almanızı tavsiye ederim. Zira kanal saklama özelliği olması nedeniyle yazılıma eklenmemiş te olabilir.

Yorum yap

@BASKIN arkadaşım çözüm çok,arkadaşlar birkaç örnek vermişler.
                  bir ilave..Emüyü kapatın.
                  daha da güzeli diseqc ayarını bir yukarı yapın.örnek;B ise C yapın.
                  Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                  2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

Baskın arkadaşım benimde senin gibi küçük çocuğum var şimdiki çocuklar zeka küpü hemen herşeyi kapıyorlar.Cihazları Adan Zye bilmediği yok bende arkadaşın dediğini yapıyorum.Birde kumandayla işlem yaparken görmemesini sağla...

Yorum yap

Evet cihaz üzerinde sistem ayarlarında değişiklik yapmak mantıklı... Bunu kullanablirim herkese yardımları için taşekkür ederim.. Daha parlak fikirler var ise öğrenmeye hazırım saygılar.

Yorum yap

Evet cihaz üzerinde sistem ayarlarında değişiklik yapmak mantıklı... Bunu kullanablirim herkese yardımları için taşekkür ederim.. Daha parlak fikirler var ise öğrenmeye hazırım saygılar.
                        En kullanışlı ve kalıcı yöntem bence kanalları gizlemek. Diğer ayarları da belki bir yoldan çözebilirler ancak kanal saklama özelliğini frekans numaralarını bilseler ve arama yaptırsalar dahi bulamazlar. Tabiki takdir sizin

Yorum yap

En kullanışlı ve kalıcı yöntem bence kanalları gizlemek. Diğer ayarları da belki bir yoldan çözebilirler ancak kanal saklama özelliğini frekans numaralarını bilseler ve arama yaptırsalar dahi bulamazlar. Tabiki takdir sizin
                          Gördüğüm kadarı ile sizin söylediğiniz kanalları gizleme yöntemi en garantilisi şuanda onu kullanmak en iyi seçim olalacak gibi... Yardımınız için teşekkür ederim. Bizlere sunduğunuz başarılı çalaşmalarınızda başarılar...:sagol:

Yorum yap

Gördüğüm kadarı ile sizin söylediğiniz kanalları gizleme yöntemi en garantilisi şuanda onu kullanmak en iyi seçim olalacak gibi... Yardımınız için teşekkür ederim. Bizlere sunduğunuz başarılı çalaşmalarınızda başarılar...:sagol:
                            Kanal Gizleme özelliği son 5.5.2007 yazılımlarında değişti. Liste Düzenleme bölümünde gizlemek istediğiniz kanalları işaretleyin ve Help tuşuna basın. Şifre sorar 1234 girin kanallar gizlenir. Gizlenen kanalları tekrar açmak için Kanal Listesini açın ve yine Help tuşuyla 1234 yazın gizlenen kanallar tekrar listeye eklenir.

Yorum yap

Kanal Gizleme özelliği son 5.5.2007 yazılımlarında değişti. Liste Düzenleme bölümünde gizlemek istediğiniz kanalları işaretleyin ve Help tuşuna basın. Şifre sorar 1234 girin kanallar gizlenir. Gizlenen kanalları tekrar açmak için Kanal Listesini açın ve yine Help tuşuyla 1234 yazın gizlenen kanallar tekrar listeye eklenir.

Çok güzel çok pratik bir kullanma şekli; fakat benim cihazda kullandığım yazılım 03/13/2007 sizin bahsettiğiniz yazılımı atmak isterim. Yazılımı nereden bulabileceğim konusunda yardımcı olabilirseniz eğer çok müteşekkir olurum..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X