• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

astra19,5 premierelerde sinyal sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• astra19,5 premierelerde sinyal sorunu

arkadaşlar premirlerde kanallarda görüntüler öğlen saatlerinde kesik kesik alıyorum akşam saat 21'00 den sonra düzeliyor bunun sebebi ne olabilir benim kullandıgım çanak çapı 1,20 yoksa lnb den mi kaynaklanıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
    NEXT YE 2000 DPCISPLUS+MOTORLU ÇANAK(1,50) + ATLANTA G3 SMARTBOX+SPYBOXS11 4K + DSMART +DİGİTÜRK +TÜRKSAT HELLASSAT... ASTRA...EUTELSAT16...HORDBIRD..................HİS PASAT....GEL KEYFİM GEL

1.20 antenle ancak o kadar yayın alabilirsin. 1.70 ile bende bile kırılmalı geliyor bazı saatler.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      1.20 antenle ancak o kadar yayın alabilirsin. 1.70 ile bende bile kırılmalı geliyor bazı saatler.
      ben olayı çözdüm kardeşim şimdi hiç bir sorun kalmadı ne kesilme oluyor nede donma astradaki kanalların sinyal sorunuda ortadan kalktı
      NEXT YE 2000 DPCISPLUS+MOTORLU ÇANAK(1,50) + ATLANTA G3 SMARTBOX+SPYBOXS11 4K + DSMART +DİGİTÜRK +TÜRKSAT HELLASSAT... ASTRA...EUTELSAT16...HORDBIRD..................HİS PASAT....GEL KEYFİM GEL

Yorum yap

150 cm antende sorunsuz izliyorum premierleri sedece digital + da akşamları sinyal de sorun oluyor

Yorum yap

hexo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ben olayı çözdüm kardeşim şimdi hiç bir sorun kalmadı ne kesilme oluyor nede donma astradaki kanalların sinyal sorunuda ortadan kalktı
          @hexo arkadaşım,sorun varken konu açmışsın..Ancak sorununu halledince küçük bir ayrıntı yazsaydınız ben ve diğer arkadaşları da bilgilendirmiş olurdunuz..Unutmayınız ki.Bilgi paylaşıldıkça güzeldir.Saygılar.
          Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
          2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

olay şu kardeşim çanagın astrayı almasını istiyorsan çanagı biraz yatay duruma getir ben onu yaptım ve sorun ortadan kalktı

Yorum yap

sorun hallolduğuna göre konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X