• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Waptan-cepten d+ ve gabo keyleri site ismi buyrun alın...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Waptan-cepten d+ ve gabo keyleri site ismi buyrun alın...

( sayın hocalarım biliyorum yeri burası değil nagra bölümü ama 9000 serisi kullanan arkadaşlar burda görsünler diye burayada konuyu açtım....)

arkadaşlar başka bir siteden aldım adresi ve girdim keyler şuan aktif olan keyler devamlı güncelleniyormuş üstelik turkcell hattan girerseniz 1 kontür gider umarım işinizi görür...

http://tagtag.com/kogekeys

deneyen var mi ? Dogru mu ?

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      deneyen var mi ? Dogru mu ?
      yukarıdaki mesajda sevgili serkandp kardeşim adrese girdigini vede keyleri verdigini belirtmiş.kendisi bu konuda çok araştırma yapıyordu verdigi bilgi büyük bir ihtimalle dogrudur zannedersem.
      Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

oztan kardeş denedim ve yazdım buraya

Yorum yap

http://tagtag.com/taso

Buda benim yeni wap adresim.

Yorum yap

tasarım kardeş teşekkürler saygılar
            Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
            Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

keyleri waptan takip eden arkadaşlar tasarım kardeşin waptan vermiş olduğu keyler son derece günceldir d+ ve gabo keyleri değiştikten kısa bir süre sonra mutlaka wap geliyor heberiniz olsun...

bu arada tasarım kardeşe'de bu hizmetinden dolayıda sonsuz teşekkürler...

Yorum yap

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bu arada tasarım kardeşe'de bu hizmetinden dolayıda sonsuz teşekkürler...
                Teşekküre gerek yok. Nasılsa dosyaları güncelliyoruz bu arada bir copy/paste de oraya yapıyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X