• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 cıs super plus kanal saklama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 cıs super plus kanal saklama

Merhaba.benim next 2000 cıs super plus cihazım var.Bu bolumlerden birinde(kapatılmıştı) bu cihazlarda kanal saklamanın çalışmadığını soran bir arkadasa bİraz kabaca cihazda bu menünün çalıştığını ve bu konunun kapatıldıgını yazmış ve bölüm kapatılmıştı.Benim cihazda test etmek istedim, mlsf benim cihazdada menu olduğu halde işlev görmüyor.Bizim bilmedğimiz bir işlem varsa öğrenmek isterdik.Başarılar.....
    [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

kanalları gizle..
    listeden çık
    kanal listesini ekrana çağır mavi tuşa bas
    1234 gir

açmak için tersini yap
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Kanal listesi atınca fazladan hispesat ve eutelsat uydusunu atmış modeye basınca hotbirt ve türksattan başka bu uydularda çıkıyor bu uyduları oradan nasıl kaldırırım.Bayağı bir uğraştım ama olmadı ne yapmam lazım yardımcı olursanız memnun olurum.Teşekkürler

Yorum yap

PEHLİVAN211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kanal listesi atınca fazladan hispesat ve eutelsat uydusunu atmış modeye basınca hotbirt ve türksattan başka bu uydularda çıkıyor bu uyduları oradan nasıl kaldırırım.Bayağı bir uğraştım ama olmadı ne yapmam lazım yardımcı olursanız memnun olurum.Teşekkürler
        dedigin iki uydudaki kanalları liste konumundan silersen zannedersem daha görünmez o uydular mod konumunda
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

onuda denedim liste konumundankanallarıda sildim fakat modeye geçtiğimde gene o 2 uydu oradaydı türksat ve hıbirttten başka ne olur yardım edin

Yorum yap

PEHLİVAN211 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            onuda denedim liste konumundankanallarıda sildim fakat modeye geçtiğimde gene o 2 uydu oradaydı türksat ve hıbirttten başka ne olur yardım edin
            kanalları silip denediysen kumandadan mavi tuşa bas bilgiler kaydedilsin cihazı kapat aç bakalım gelecekmi yine
            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

radyo kanalları silinmemişse hafızadan silmez,en iyisi uydu seçiminden ilgili uydulara reset çekmektir..
              Forum Kuralları

Yorum yap

Teşekkür ederim akşam bir deneyeceğim söylediklerinizi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X