• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 X Cam Plus 1725 -------0120

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 X Cam Plus 1725 -------0120

Selam arkadaslar,
    ben almanydan katiliyorum ve elimde Next YE800-XCAM PLUS diye bir alet var...
    Duyduguma göre bu bir türk aleti...
    Ben su ana kadar sadece humax 5400´lerle ugrastigim icin bu cihazlarla alakali bir bilgim yok...
    Benim sorum: Bu cihazla 19° premierilere bir yazilim yükledikten sonra bakabilirmiyim???

Eger oluyorsa yardimlarinizi bekliyorum... Key ve firmeware yüklemek icin elimde kablo var.. Su an takili alete...

Yardimlariniz icin simdiden tesekür ederim..

Almanyadan saygilar ve selamlar..

next 8000 xcam plus-1802

humi2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar,
    ben almanydan katiliyorum ve elimde Next YE800-XCAM PLUS diye bir alet var...
    Duyduguma göre bu bir türk aleti...
    Ben su ana kadar sadece humax 5400´lerle ugrastigim icin bu cihazlarla alakali bir bilgim yok...
    Benim sorum: Bu cihazla 19° premierilere bir yazilim yükledikten sonra bakabilirmiyim???

Eger oluyorsa yardimlarinizi bekliyorum... Key ve firmeware yüklemek icin elimde kablo var.. Su an takili alete...

Yardimlariniz icin simdiden tesekür ederim..

Almanyadan saygilar ve selamlar..
    cihazın yazılımını sistem bilgisinden kontrol et.Bu cihazlar 2 seri üretildi.1725 serisimi 1802 serisimi ona göre yazılım at.cihazla ilgili bilgiler forumda mevcut nasıl yazılım atılır v.s
    saygılar.
    Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...6&d=1174404396

Burada güncel key dosyası var. İçerisindeki Yükleme Loaderiyle keyi atarsanız Premiere Kanallarına bakabilirsiniz. Takıldığınız konu olursa tekrar yazın.

Yorum yap

cihaz versiyounua girdim
        Ver 030102 Feb 03 2006 13:38:42 (0120)
        yaziyor...

Yorum yap

Tamam o kodu key atma loaderinin ilgili bölümüne yazın ve key dosyasını yükleyin.

Yorum yap

tasarim hocam yükledim ama olmadi..
            Arkadan kapadim aleti. sonra bilgisayar yükledi... bitti.. arkadan kapadim ve gene actim ama olmadi.. bittikten sonra basarilida yazdi.. ama acmadi....
            aceba yeni software ve setting yüklesem faydasi olurmu??
            sana zahmet bir güncel setting ve günce firmeware yollayabilirmisin...

Yorum yap

Keylerini kontrol et bakalım Nagravision bölümünde
              Premiere
              Key 20: 3106C81AB3765D03
              Key 21: E99FEECA476F4E0D

Yorum yap

tamam almis hocam..

ondan önce baktigimda hic bir sey yazmiyordu...
                su an senin dedigin gibi yaziyor..
                hatta key 10: ve key 11: dede keyler var...

Yorum yap

Onlar önemli değil. Sadece az önce verdiğim 20+21 keyleri aktif şuan. Peki yazılımdan sonra setting falan attınmı?

Yorum yap

hayir üzerinde zaten eski bir yazilim var sanirim... belki 1 senedir üstüne ne yazalim nede setting atildi sadece su an key attim senin dedigin gibi.... ama acmadi... sanirim yeni bir yazilim ve yeni bir setting istiyor alet...

Yorum yap

8000 X Cam Plus 1725 -------0120

Arkadaslar bu cihaz icin güncel setting, güncel yazilim, ve güncel key yollayabilirmisiniz bana fütfen... Demin baktim bootver_1.1´le.. cihazin icindeki loader V 2.0

Su an 19° pr**** bakamiyorum...

Bu cihazin acemisiyim..
                      kusura bakassimiz insallah iki baslik actigim icin..

Selamlar

Yorum yap

next 8000 xcam plus-1802

Arkadaslar bu cihaz icin güncel setting, güncel yazilim, ve güncel key yollayabilirmisiniz bana fütfen... Demin baktim bootver_1.1´le.. cihazin icindeki loader V 2.0

Bu cihazin acemisiyim..

Selamlar
                        sn mach1 'in vermiş olduğu YE-8000XCAMPLUS_PCM1725_0313.zip yazılımını 1.09 ile at (emu açma kodu 1973) emu key dosyaları kısmından Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n 20.03 2007 tarihli dat dosyasını at setting atma kendin tarattır.
                        saygılar
                        Oyun bittikten sonra şah ve piyonlar aynı kutuya girer.....

Yorum yap

Konuları birleştirdim. Lütfen bu konuda forum yönetimi olarak çok hassasızdır. Aynı sorunlarınızı yazmak için tekrar başlık açmanıza gerek yok. Lütfen buradan devam edin.

Yorum yap

Bu cihazin acemisiyim..

Selamlar
                            kardes bende almanyadayim ve ayni alleten bendede var ve
                            premiere,lere bakabilirsin yalniz yeni yazilimi yükle ve yazilimdan sonra reset,le
                            sonra yeni dat,dosyasini yükle sonra tarattir ayrica D+,larada bakabilirsin
                            benda settings var istersen göndereyim

saygilar

Yorum yap

aslan özel mesaj attim..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X