• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sunny Stream Yazilimlari Tps Auto Absat Auto 16.03.2007

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sunny Stream Yazilimlari Tps Auto Absat Auto 16.03.2007

SUNNY STREAM YAZILIMLARI TPS AUTO gece açmama donma sorunu düzeltildi teletex düzeltildi yeni kumanda larda text tuşuna basınız YAZILIMLAR DÜN ÇIKMIŞTIR FORUMDA OLMADIGI İÇİN BU GÜN VERDİM 15.03.2007

çihazınızda stream yazılımı daha önceden yoksa ilk başta bl.219v4 olan kuru kafayı yükleyiniz daha sonra kup 230 la stream yazılımını yükleyiniz yazılımı yükledikten sonra cihaza reset atınız cihazın önünden 3 kere seri şekilde ch+ tuşuna basınız daha sonra kumanda dan 1.tuşuna basınız reset yaptıktan sonra KUMANDADAN SARI MAVİ YEŞİL MENÜ YAPINIZ TV.DE KEY TABLOSU ÇIKACAK SARI TUŞA BASIP MENÜ TUŞA İLE ÇIKINIZ sistem kurmaya giriniz diger ayarlar yazan kısma giriniz kanal kilitli konumu açık yapınız en sonda kanal yükleme editörü ile hazır kanal dosyasını yükleyiniz ve USHUAIA TV YE OKEYLEYİP BEKLEYİNİZ AÇILACAKTIR

TPS AUTO

ABSAT AUTO

PRIVITE SPACE GECE SAAT 01.00 DA ACIK

SİRİÜS UYDUSU HUSTLER TV OK

D+ OK GÜNCEL KEYLERİ GİRİNİZ

TV CABO OK GÜNCEL KEYLERİ GİRİNİZ

BİSSLER OK

TPS AUTO YAPMASI İÇİN USHUAIA TV YE GELİP OKEYLEYİN VE 1.DK VE 5.DK İÇİNDE AÇILACAKLTIR

HAZIR KANAL YÜKLEME TALİMATI

KANAL YÜKLEME EDİTÖRÜNÜ İKİ ADET VERİYORUM BAGZI PC LERDE SORUN YAPIYOR HANGİSİ OLURSA ONU KULLANIN YÜKLEME EDİTÖRÜNÜ ÇİFT TIKLAYIP ACINIZ PROGRAMI EDİTÖR AÇILDIGINDA

1. MODEL YAZAN YERE TIKLAYIP saattellite fta yere tıklayın bir kere
    2. file tıklayın ve open tıkla açılan pencerden hazır kanal dosyasını seçiniz
    3. tıransfer yere tıkla ve pc-stp olan yere tıkla
    4. arka anahtarı açınız çihazdan yükleme başlıcaktır

dikkat! 16.80.91 yazılımı 16.00.a1 cihazada olur ancak bagzı cihazların tunerleri farklı yazılımı yüklediginizde olmassa yeniden sunny yazılımını geri yükleyiniz

16.c0.91 yazıllımıda 16.c0.a1 cihaza olur hiç bir sorun olmadan yüklersiniz

TIKLA İNDİR
    BL219v4

TIKLA İNDİR

Kup230 Engineer Patched

TIKLA İNDİR

5,3,2007 setram hemco türksat-hotbört-sirus hazır kanal dosyası

TIKLA İNDİR
    XTREME kanal aditörü

TIKLA İNDİR
    HEMCO (Xtreme - Stream) KANAL EDİTÖRÜ

TIKLA İNDİR
    BM-1000FTA_HW-16.80.91_Fech-16.01.A5.BİN

TIKLA İNDİR
    BM-1100FTA_HW-16.C0.91_Fech-16.C0.A1.BİN

TIKLA İNDİR
    BM-8200CI_HW-12.01.A5_Fech-BİN

TIKLA İNDİR
    BM-8400CI_HW-12.C1.A5_Fech-BİN

TIKLA İNDİR
    BM-8300 STA2_HW-12.C0.A5_Fech-070314.BİN

ellerine sağlık arkadaşım....
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

dostum ellerine sağlık saygılar

Yorum yap

Elimde Sunny AT-7011 H/W12.01.A5 Dciz Bır Makına Var Buna Yazılım Atcam Auto Yu Hangısını Atmam Gerek Bu Yazılımlardan Yardım Beklıyorum

Yorum yap

darker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Elimde Sunny AT-7011 H/W12.01.A5 Dciz Bır Makına Var Buna Yazılım Atcam Auto Yu Hangısını Atmam Gerek Bu Yazılımlardan Yardım Beklıyorum
          bu yazılımı atacaksın arkadaşım cihazına BM-8200CI_HW-12.01.A5_Fech-BİN

Yorum yap

teşekkürler
            Next 2000 CIS Super Plus - Dreambox 500 s
            Next 2005 DCI ( 12.c1.a5)
            90 lık çanak Türksat
            120 lik çanak Astra 19 - Hotbird - Sirius

Yorum yap

12.03.a5 e 12.01.a5 yazılımı yukledim tabi modulu daha once iptal ettim cihazı resetledim hazır kanal listesini attım ancak no-a)v hatası veriyor cevap vereceklere şimdiden teşekur

Yorum yap

tsk ederım arkadaslar ılgınız ıcın

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler saygılar
                  Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
                  Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

dostum verdiğin linkler çalışmıyor......

Yorum yap

arkadaslar 1030 cihaza yükledim yazılımı modülü iptal ettim ama no av hatası veriyo neden acaba acele yardım edin

Yorum yap

bekem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaslar 1030 cihaza yükledim yazılımı modülü iptal ettim ama no av hatası veriyo neden acaba acele yardım edin
                        modifikasyon yapılıyor o cihazlarda işlemlerde bir eksiklik yapmışsındırtekrar gözden geçir..
                        GOLDMASTER BÖLGE SERVİSİ..

Yorum yap

emeğe saygı duyalım
                          delikanlılık milletin çoluğuna çoçuğnua yan bakmak değildir delikanlılık koltuğunun altına iki ekmek alıp evin yolunu tutmaktır

Yorum yap

üstat sistem çalışıyor sorun yok fakat key defolt yaptığımda 15 batı daki kanallar açılmıyor bence cıhaz tam defolt yapmadıgından oluyor ama yazılımı attıgımda anahtarı açtıgımda key defolt yapmadan açılıyor 15 batı şuan tek sorun bu ve bu menude natgeo wild türkceye kabullenmiyor dili seçtiğimde ok fakat kanal değişip tekrar geldiğimde sorun yine devam ediyor saygılar bunlar dışında promlem yok

Yorum yap

konu sabitlendi...
                              Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X