• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 card okuma sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 card okuma sorunu

Ustalar Next 9000 Cı Free X cardı var sky mödulle beraber baska cihazlara taktım actı ama 9000 de açmıo wiewi açıo ama free ler yoq yardımarınızı bekliom...

yardım edecek yoqmu ustalarr

Yorum yap

Acele etme bilen varsa yazar.

Yorum yap

kazim_esiyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Ustalar Next 9000 Cı Free X cardı var sky mödulle beraber baska cihazlara taktım actı ama 9000 de açmıo wiewi açıo ama free ler yoq yardımarınızı bekliom...
        cihazdan emuyu kapatarak denermisin
        Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

kazim_esiyok Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          emudan modul bolumunde aşağıya ınıp sıngle tragunk yazan yerı,multı tragunk yap,çalışır... dıkkat modulu kullanmadığın zaman tekrar değıştırmesen hıç bır şırfrelı kanalı açamazsın!..
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

tesekkurler ustam saolun

Yorum yap

Sorun çözüldüğüne göre kopu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X