• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bana Bir sey lazim ama adini bilmiyorum . . . .

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bana Bir sey lazim ama adini bilmiyorum . . . .

2 m lik motorlu anten var ,
    bir 9000 ultra var , ve 8000 xcam var

Tek canak iki uydu alicisini calistirmam icin dagitici gibi bir sey lazim bana ama adini tam olarak bilmiyorum .... Karakoy piyasasina bakmam da soz konusu degil

Adini soylerseniz ( sanirim splitter gibi bir sey ama ...) almam icin yardimci olursunuz

Saygilar ... sevgiler ....

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

evet o dedigin şeyi biliyorum sprınter,di galiba adı ama hiç tavsiye etmem verim almassın bir arkadaşımda ondan taktı pişman oldu sonra çiftli lnb taktı olay çözüldü
    Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
    Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
    Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
    Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
    Ö.HAYYAM

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tek canak iki uydu alicisini calistirmam icin dagitici gibi bir sey lazim bana ama adini tam olarak bilmiyorum .... Karakoy piyasasina bakmam da soz konusu degil

Adini soylerseniz ( sanirim splitter gibi bir sey ama ...) almam icin yardimci olursunuz

çıflı lnb kullanıp kincı bır kabla daha aşağıya çekeceksın,splıtterle falan olmaz bılesın..20 dolar cıvarı.kablo harıç.
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

bencede çiftli lbn kullan dostum çok güzel
        kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tek antenle çift receiver çalıştırmanın en mantıklı yolu çiftli LNB kullanmaktır.

Yorum yap

moturlu antenle iki receiver sağlıklı olmaz biri turksat izlerken diğeri hotbirt izliyemez.her cihaz anteni ayrı yere cekecek ve buda karışıklık olur ama sabit olarak kullanacaksan arkadaşlarında dediği gibi çiftli lnb kullan en sağlıklı yolu budur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X