• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000x CIS PLUS da UDB Sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000x CIS PLUS da UDB Sorunu

Merhaba,
    Next Ye-2000X CIS PLUS cihaz kullanmaktayım, bugüne kadar hiç bir sorunum olmamıştı fakat en son yazılım 614b yi yükledim bir türlü indirdiğim udb dosyalarını cihaza yükleyemedim, tekrar tarattım kaydettim cihazımdaki listeyi almak istedim ondada sorun oluyor pclink2.2i kullanıyorum upload udb diyorum tabiki cihaz standbyda iken önce işlem güzel güzel başlıyor cihazın ekranında u filen yazıyor rakamlar filen devam ediyor biraz sonra cihazda end ibaresi geliyor çok güzel fakat pclink te %100 e gelip takılıyor sonrada hata veriyor bu sorunu nasıl aşabiliriz.?

doğru dosya oldunda emin olun,2000x serisi ama fta,cı,cıs,faklı kanal listeleri
    UYDU ELEKTRONİK

Yorum yap

doğru dosya olduğundan eminim zaten cihazın içinde bulunan listeyide alamadığımı belirtmiştim son noktasına kadar geliyor fakat hata veriyor yazılım 614b bu soruna bir çare yokmudur?

Yorum yap

Bu durumda portlarınızı meşgul eden bir yazılım veya virüs programı olabilir. Bunları durdurun tekrar deneyin bence

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X