• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NEXT 2000XPLUS SERİSİ diseqc sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NEXT 2000XPLUS SERİSİ diseqc sorunu

arkadaslar nex NEXT 2000XPLUS SERİSİ cihazlarda bazı diseqc uyum saglamiyor next ve gaoldmaster diseqc lerde sorun yok ama digerlerinde 2. çıkış calışmıyor...
    herkezin bilgisine

hangi markalarda bu sorun var arkadaşım?

Yorum yap

öyle bir sorun yok bende 2000xcıs plus kullanıcısıyım bence disepc,de sorun vardır bence. oksitlenmiş olabilir
      Şarabın adı kötüye çıkmış, kendi hoş,
      Hele bir güzelle içersen daha bir hoş;
      Harammış şarap, olsun, bana göre hava hoş:
      Hem, bana sorarsan, haram olan herşey hoş.
      Ö.HAYYAM

Yorum yap

arkadasim kabından yeni cikmis 4 tane kullandim hepsindede calistirmadi biri calisiyor diyerleri iptal markası tecnichsat

Yorum yap

arkadaşım u diseqc ler arzalıdır biyasada 2..3 ytl lik diseqc ten ne beklenir

Yorum yap

ayb,nı diseqc baska cihazsda calısıyor bu na ne diyeceksin

Yorum yap

akadaşım her gün elimden en az 10 adet cihaz geçiyor bilhassa next 2000 plus serilerinde uyumsuzluk surunuyla karşılaşmadım senin cihazında bir suorun olabilir ama bu surun tüm 2000 serileri için geçerli değil

Yorum yap

arkadaş bende 2000cıs pulus var sorun yok

Yorum yap

başka cihazda çalışıp next le nasıl b uyumsuzluk olabilirki...çalışmıyor derken aksayan nokta neresidir.bence aynı diseq de başka cihaz çalışıyorsa senin diseq seçiminde bi problemin var aynı sorunla çok yakın zaman da karşılaştık.aynı diseq de x bi cihazı çalıştı fakat next çalışmadı başka cihaz denendi o da çalıştı.sonra diseq seçimlerin de değişiklik yaptık gayet te güzel çalıştı ok... zaten sorun bu da deiğlse cihaza servis yolu gözükmüştür...

Yorum yap

arkadaşlar next lnb ile diseq uyuşmazlıgı yaşadım yeni 2 adet çift cıkışlı lnb aldım uzerındekılerı cıkarıp yenileri taktım starsat diseq baglıydı tesisata cıhazı calıştırdım ve türksattan hortboirt uydusuna gectıgımde sinyal yok yazısı gelmeye başladı kanaldan coguda denedım bazen geliyor bazen gidiyordu uydudan uyduya horzantelden giciş yapinca yavaşta olsa geçiş oluyordu vertıkalde kesınlikle olmuyor diseq sorun yoktu çünkü oncekı lnblerde hıc sorunum yoktu bende yeni lnb ile uyuşmadıgına kangat getirdim yeni next diseq taktım preblem halloldu yeni lnb next çift cıkışlı YE443AN LNB arkadaşlarbu lnb leri takarsanız kesinlikle NEXT diseq KULLANIN daha sonra cesitli markalarda 3 adet diseq denendi sonuc olumsuz bilginizeyanlız bu LNB Ler 0,3dsb lnb sınyalde % 10 yukselme oldu bunuda bılesınız saygılarımla
                    Sana yapılmasını istemediğini başkasına yapma

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X