• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cocacola içmeye devam edenlere duyuru!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cocacola içmeye devam edenlere duyuru!!!

*Cocacola içmeye devam edenlere iletmekten memnuniyet duyarım*

*hergün cocacola içerek desteklediğiniz israil filistini yerlebir etmekle
    kalmadı*

*şimdi sıra Lübnan'da...*

*(içmemek için direnç gösterenleri tenzih ederim) *

* *

*COCA COLA'NIN DEğişik YAHUDi BÖLGELERiNDEKi REKLAMI:....
    Üstteki yazının tercümesi: (Were moving to a new location !!! = Artik yeni
    yerimize tasiniyoruz !!!)*

*Alttaki yazının tercümesi:"COCA COLA ÝÇ, ISRAEL'E DESTEK OL !!!!!""" *

*Biliyormuydunuz ?*

*Firma karının % 50 sini Ýsrail Ordusuna aktarıldığını...*

*Dünyada en çok coca cola sevenlerin müslümanlar olduğunu*

*Belçika da Saðlýk Bakaný Luc Van Den Bossche'nin Coca-cola 'nýn
    þiþe veya kutulardaki tüm ürünlerinin piyasadan çekilmesini emrettiðini... *

Ve *Bakanlýðýn, Coca-Cola ürünlerini içen kiþilerde ciddi zehirlenmeler
    görüldüðünü belirterek, Coca-Cola' nýn
    içinde kandaki alyuvarlarýn erimesine neden ve kansýzlýða yol açan
    'hemolyse' maddesinin bulunduðunu açýkladýðýný...*

*Coca-Cola Ýçenlerin Kanser Olacaðýný, kansorojen maddeler içerdiðini...*

*Belki Verdiðiniz Kurþun Olarak Geri dönebilecek Bin Lira Ýle Bir Müslümaný
    Canýndan, Evinden Edebileceðinizi..*

Her Cocacola şişesi müslümanlara atılan bir bombadır !.

Niki kardeşim sağol, Allah razı olsun da, yazıyı yapıştırmadan önce karakter düzenlemesi yapsan daha iyi olacakmış !.
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Niki kardeşim sağol, Allah razı olsun da, yazıyı yapıştırmadan önce karakter düzenlemesi yapsan daha iyi olacakmış !.
      :ehehe: :ehehe: :ehehe:
      başka söze ne hacet

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
      ultra fan clup

Yorum yap

uyarıların icin saol da daha güzel yazsaydın da tam anlasaydık

Yorum yap

arkadaşlar ben ramazan ayından hemen önce coca cola buykutuna başladım
          bundan sonrada inşallah devam edecem hepimiz bu kunularda duyarlı olalım

Yorum yap

teşekkürler bu yazı için

Yorum yap

dunkes: dunkes: dunkes: iyi cocacola israili bim marketler şaibeli neala memleket görsen çiftlik herkes yolunu buluyor buna hükümet nezdinde dur denmezse içilmeye devam eder yanlış hatırlamıyorsam hindistan komple yasakladı yasaklansın kardeşim bunlara devletin tepki koyması lazım biz halk olarak birşey yapamıyoruz 3 kişiyle5 kişiyle olmuyor kafadan koparmak lazım
              bakıyorum arkadaşlarım var hoş çevredeki gördüğüm birkaç insan tamam kola içmiyoruz diyor tekrar dönüp baktığımda cola almış söylediğini unutmuş
              neyapacağız peki..medyayı kullanmak lazım bu işin yaygaracılığını yapan millet vekilleri var ama 3 gün sonra ben öyle birşey söylemedim diyor neyapacağız arkadaşlar bilen biri varsa söylesin..dunkes: dunkes: dunkes:
              BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

Bu ülke ve bu forum hepimizin !.

Mali_38 arkadaşım, söylemlerine katılıyorum da, Ülker'in PKK'yı beslediğine dair büyük bir iddayı da mesajın arasına sıkıştırmışsın. Türk ve yabancı medyayı iyi izlediğimi sanıyorum ki, ben bu konuda hiçbir şey duymadığım gibi, okumadım da. Cococola'yı eleştirirken Ülker'i de PKK'la birlikte anmak, büyük bir yerli sermaye ve girişimciye çok ciddi bir haksızlıktır. Kaldı ki, bu tür şeyler ispat ve mesnet gerektirir. Yorum yaparken ülke değerlerine, duygusal anlamda ve kaynağı belli olmayan iddialarda bulunmak büyük bir sorumluluk yükler insana. Hatta yasal anlam da başımızı derde de sokabiliriz.

Sen "Ülker'in avukatı mısınız?" diyebilirsiniz ama, Ülkem ve forum adına sorumluluğumu hatırlatarak, yorumlarda konu dışına çıkmadan mesaj yazmanınızı bilhassa rica ediyorum. Çünkü bu ülke ve bu forum hepimizin !.

Sevgiyle kalın...
                Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
                Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

Yorum yap

evet kardeş haklısın şerefsizlerin suyunu dahi içmemek lazım
                  Ya ilahi
                  ahir zaman nebisi
                  peygamberlerin reisi
                  muhammed mustafanın hürmetine
                  iman ve hidayet ver kalbimize

Yorum yap

hocam uyarınız için teşekkürler gerekli düzenlemeyi yaptım..
                    BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

spartakus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Mali_38 arkadaşım, söylemlerine katılıyorum da, Ülker'in PKK'yı beslediğine dair büyük bir iddayı da mesajın arasına sıkıştırmışsın. Türk ve yabancı medyayı iyi izlediğimi sanıyorum ki, ben bu konuda hiçbir şey duymadığım gibi, okumadım da. Cococola'yı eleştirirken Ülker'i de PKK'la birlikte anmak, büyük bir yerli sermaye ve girişimciye çok ciddi bir haksızlıktır. Kaldı ki, bu tür şeyler ispat ve mesnet gerektirir. Yorum yaparken ülke değerlerine, duygusal anlamda ve kaynağı belli olmayan iddialarda bulunmak büyük bir sorumluluk yükler insana. Hatta yasal anlam da başımızı derde de sokabiliriz.

Sen "Ülker'in avukatı mısınız?" diyebilirsiniz ama, Ülkem ve forum adına sorumluluğumu hatırlatarak, yorumlarda konu dışına çıkmadan mesaj yazmanınızı bilhassa rica ediyorum. Çünkü bu ülke ve bu forum hepimizin !.

Sevgiyle kalın...
                      görüşlerinden dolayı tebrik ederim.

Yorum yap

copy paste yaparsan böyle olur keske yazıları bir gözden geçirseydin

Yorum yap

ben ihtimal bile vermem.pkk ile ülker aynı kefede olup, ülkerin pkk ya desteği bence olmaz.

Yorum yap

Bilgi için sağol arkadaşım...

Yorum yap

teşekürler arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X