• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sevgili arkadaşlar ve yöneticiler xxx forumdan alıntıdır...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sevgili arkadaşlar ve yöneticiler xxx forumdan alıntıdır...

TÜm Form Üyelerİ Ve Yetkİlİlerİn Dİkkatİne

--------------------------------------------------------------------------------

SAYIN ARKADAŞLAR GOLDMASTER ARIZALARI VEREN FORMLAR KAPANACAK VE MAHKEMEYE VERİLECEKTİR.EĞER FORMDA GOLDMASTER ARIZALARI VARSA KALDIRINIZ.EĞER ARIZA VAR İKEN DİKKATE ALINMAZSA GEREKEN İŞLEM YAPILACAKTIR..ARAŞTIRMALAR ÇOK SIKI ŞEKİLDE DEDİR.BİLGİNİZE..

böyle bir yazı gördüm fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazabilirmisiniz
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

xxx forumdaki yazılar bizi ilgilendirmez. GoldMaster 'den resmi açıklama veya duyuru yapılırsa ozaman gerekeni biz de yaparız tabiki..

Yorum yap

kenan_citak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

--------------------------------------------------------------------------------

SAYIN ARKADAŞLAR GOLDMASTER ARIZALARI VEREN FORMLAR KAPANACAK VE MAHKEMEYE VERİLECEKTİR.EĞER FORMDA GOLDMASTER ARIZALARI VARSA KALDIRINIZ.EĞER ARIZA VAR İKEN DİKKATE ALINMAZSA GEREKEN İŞLEM YAPILACAKTIR..ARAŞTIRMALAR ÇOK SIKI ŞEKİLDE DEDİR.BİLGİNİZE..

böyle bir yazı gördüm fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yazabilirmisiniz

beyfendi ben bu haberin içeriğini sana anlatayım neden bazı forumlar goldmaster hakkında yazılımlar verıp cıhazları zarara uğratıyorlar bu konuda diğer forumlarda olan dostlarım ve bugurubun içinde çalışan dostlarımla sohbet ettım kendilerının demesıne göre belli bazı siteler var bunu yapan zattı onlarda tespit edilmiş durumda bu konuda gereklı yaptırıma geçeceğini o sitelere haber verilmiş olup hem yazılımları hemde arıza kayıtlarının silinmesi söylenmiş olup bu uyarıyı dikkatte almayan uyarılan siteler mahkemem kararı ile kapatılacak adamlar bu konuda kesin emınler oyuzden bılmeden lütfen konuyu ele almayalım işlerinde kolaygelsin

Yorum yap

Bırakın böyle saçmalıkları arkadaşlar çoğu forumda bu haberi salan bi adamın lafınamı inanıcaksınız ne zaman goldmaster firma yetkilerinden haber verilir yada www.goldmaster.com.tr buradan duyrulur o zaman gereken yapılır ama lütfen böyle şaçmalıkları bu foruma taşımayalım.

Konu Kapatılmıştır....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X