• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Üstatlarindan İstek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Üstatlarindan İstek

Sayın arkadaşlar fuar çok güzel geşti next e teşekkürler doktor üstat süper pulusların gelişmeye açık oldugunu söyledi makul olabilecek özelliklerin eklene bilecegini söylemişti ben 2000 cıs süper aldım mükemmel ellerinize saglık ama şu özellikler acaba ileride olurmu

1 winamp gibi mp3 çalma
    2 resimlere bakarken mp3 dinleye bilme
    3 9000 tarzı ses barı
    4 menüde bazı yazılar ingilizce türkçe olurmu

şimdiki yazılımda kanal yedekleme göremedim otomotik tarama bölümünde dijital tarama ve astra yazıyor nasıl kullanılır mp3 dinlerken örnek 1 nci sırayı dinlerken diyelim 15 sıradakine yukarı aşagı tuşuyla gezerken mp3 çalma duruyor acaba diger parçalara ok demeden çalma sabit olmazmı ara sıra cihazı açtıgımızda 0 da kalıyor arka anahtardan kapatıp açtıgımızda düzeliyor bazan modül tanımama oluyor usb den flaş dix i çıktıgında digitürk orjinal kart ta tanımama oluyor usb fat32 bazan tanımıyor birde kör tarama olayını açıklarsanız menmun oluruz bunları emin olunki şikayet olarak yazmıyorum doktor üstadım ve mach1 hocam istekler yazılsın makul olanlar eklene bilir demişti cihaz daha çok yeni bu ufak pürüzler yazılımla düzelebileceginden hatırlatma olarak degerlendirilsin.herşeye ragmen yine next ve doktor bir numara oldugunu 1 kez daha kanıtladı herkese saygılar.
    KALİTEYİ YAŞAMAK İÇİN NEXT VE NEXTSTAR LA DURMAK YOK YOLA DEVAM

murat70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın arkadaşlar fuar çok güzel geşti next e teşekkürler doktor üstat süper pulusların gelişmeye açık oldugunu söyledi makul olabilecek özelliklerin eklene bilecegini söylemişti ben 2000 cıs süper aldım mükemmel ellerinize saglık ama şu özellikler acaba ileride olurmu

1 winamp gibi mp3 çalma
    3 9000 tarzı ses barı

şimdiki yazılımda kanal yedekleme göremedim otomotik tarama bölümünde dijital tarama ve astra yazıyor nasıl kullanılır mp3 dinlerken örnek 1 nci sırayı dinlerken diyelim 15 sıradakine yukarı aşagı tuşuyla gezerken mp3 çalma duruyor acaba diger parçalara ok demeden çalma sabit olmazmı ara sıra cihazı açtıgımızda 0 da kalıyor arka anahtardan kapatıp açtıgımızda düzeliyor bazan modül tanımama oluyor usb den flaş dix i çıktıgında digitürk orjinal kart ta tanımama oluyor usb fat32 bazan tanımıyor birde kör tarama olayını açıklarsanız menmun oluruz bunları emin olunki şikayet olarak yazmıyorum doktor üstadım ve mach1 hocam istekler yazılsın makul olanlar eklene bilir demişti cihaz daha çok yeni bu ufak pürüzler yazılımla düzelebileceginden hatırlatma olarak degerlendirilsin.herşeye ragmen yine next ve doktor bir numara oldugunu 1 kez daha kanıtladı herkese saygılar.
    1 ve 2 yapılabilir ama 3. isteğiniz 9000 ve 8000 e özgü birşeydir cihaz donanımında ekolayzır çipi olduğu için bu özelliği destekliyor...

Yorum yap

Murat70 arkdaşımın isteklerine içtenlikle katılıyorum.bilhassa kanal yedekleme olayı bizleri cok rahatlatır.cihazım flaşh disk,i acamıyor ama bununda verilecek yazılımla düzelecegini biliyor ve bugüzel cihaz için emegi gecen herkese teşekkürler

Yorum yap

jpeg resimleri açamadım ben jpeg şifreleme basarısız diyor mp4 formatını da açmıor bir de flash disk den film izleyebilme özelligini koyabilirsek iyi olur örnegin dvd kalitesin de olursa tam süper olacak
        NEXT&NEXTSTAR

Yorum yap

1 winamp gibi mp3 çalma
          3 9000 tarzı ses barı
          4 menüde bazı yazılar ingilizce türkçe olurmu

Arkadaşlar mp3 çalar almıyorsunuz Receiver alıyorsunuz gözünüzü seveyim...:ters:
          Hiremco TurBo4K

Yorum yap

kdzeregli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            jpeg resimleri açamadım ben jpeg şifreleme basarısız diyor mp4 formatını da açmıor bir de flash disk den film izleyebilme özelligini koyabilirsek iyi olur örnegin dvd kalitesin de olursa tam süper olacak
            tam süper olacak :ehehe:

Yorum yap

Müthiş istekler müthiş özellikler.

Yahu nerden nereye geldik.Nediyelim Next teknolojisi işte.

Kolay gelsin.

Yorum yap

kdzeregli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                o kadarda uzun boylu değil artık,bu isteğiniz olmayacak malesef bakın hocam bir yerde yazmış...:ehehe:

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Film izleme olayı yok ..

Yorum yap

Arkadaşlar mp3 çalar almadıgımızı bili,yoruz şampiyon next çıtayı okadar yukarı taşıdıki birşeyler istememek olmuyor eleştiriiçin yazmadım sayın doktor üstat makul olan herkesin faydalana bilecegi ekler yapılır demişti bu bir öneri tamamen doktor üstadım bilir yapsada yapmasada onlar bir kıral.

Yorum yap

sayın murat hocam isteklerine katılıyorum.
                    mp3 çalmada bende bazen takılmalar bile oluyor.

bir de kullanma klavuzunda A/V senkronizasyonu diye seçenekten bahsediyor. cihazda göremedim.
                    bilgi barında sinyal kaliteler rakamla da görülse iyi olmaz mı?

bu cihazda 9000 cihazımdaki sinyal kelitelerinden daha düşük gösteriyor
                    neden? Mesala 9000 de TRT %100 dü bunda85-90, multiler %70ti bunda 60... Saygılar.
                    HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

gunes01 kardeş cihaz daha çok yeni bu bahsettigimiz olaylar yazılımsal oldugundan zamanla doktor üstat ve mach1 hocanın gayretleri ile düzelecek daha onlarca özellik geliyor ben fuarda 3 gün bizim next stant taydım çalışmaları gördüm biraz sabır.

Yorum yap

bu cihaz teknolojinin tüm gereklerini yerine getirecek , önü açık bir cihaz
                        Next&Nextstar
                        EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

gunes01 kardeş cihaz daha çok yeni bu bahsettigimiz olaylar yazılımsal oldugundan zamanla doktor üstat ve mach1 hocanın gayretleri ile düzelecek daha onlarca özellik geliyor ben fuarda 3 gün bizim next stant taydım çalışmaları gördüm biraz sabır.
                          hocam biliyorum cihazımız çok yeni. iyi olacağına inannıyorum. 9000 cı verip + 60 ytl 2000 cıs ı aldım.
                          yenilikleri bekliyoruz. teşekkürler
                          tüm hocalara saygılar.
                          alıntıyı yapamamıştım onu düzelttim.

Yorum yap

ben bu formlarda biraz çekinerek yazıyorum hani bi hataya düşmeyelim diye.
                            bi de adsl den mahrumum. köy de çalışıyorum. ne yapım.

cihazımızın çok işler başaracağına inanıyorum.

Yorum yap

aSLı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              o kadarda uzun boylu değil artık,bu isteğiniz olmayacak malesef bakın hocam bir yerde yazmış...:ehehe:
                              film izleme de olsa çok iyi olurdu ama neyse.
                              ben aklıma takılan başka bi şey sorayım. bu usb den bilgisayara bağlayıp izlenen programı kaydetme olayı olabilir mi?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X