• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 ULTRA Hazır setting'de önemli bi konu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 ULTRA Hazır setting'de önemli bi konu

Selamlar Arkadaşlar
    İtinayla baktığım bu hazır setting olayında STBEditör programı ile ultradan pcye tektek yaptığım motorlu setting'i aldım.Daha sonra yeni yazılımdan sonra cihaza reset çektik ve bu hazır setting'i pc'den ultraya denilenlerin doğrultusunda attım fakat ayarlar bi türlü gelmiyor.Bakıyorum fabrika ayarları geliyor yine..Yani bu işten sıkıldım her seferinde tek tek motorluda frekansları girmek bi ölüm.İki seferdir yapıyorum bi türlü aldığım dat dosyasını almıyor..Şaşırdım kaldım bi zahmet yorumları bekliyorum...

Arkadaşlar
    Yokmu bi allahın kulu şu işi bilen...Sayın Mach1 hocam lütfen bi cevap verseniz.Uyduları tek tek ayarlamaktan bıktım...Tam bi ölüm yani..

Yorum yap

arkadaşım ben de hazır kanal listesi kullanıyorum ve her yazılımda aldığım yedeği atıyorum hiç bir sorun yaşamadım
      yükleme yaparken herhangi bir hata veriyormu?
      ve resimli yükleme talimatı için alttaki linke bakabilirsin
      saygılarımla
      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=18635

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
      ultra fan clup

Yorum yap

selam Muti74
        arkadaşım aynen yapıyorum hiç bir hata yok ama ne hikmetse olmuyor.Setting'i attıktan sonra alıcıda bi şey yapmak gerekiyormu?Bakıyorum eski ayarlar aynen duruyor...

Yorum yap

savasdane Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          selam Muti74
          arkadaşım aynen yapıyorum hiç bir hata yok ama ne hikmetse olmuyor.Setting'i attıktan sonra alıcıda bi şey yapmak gerekiyormu?Bakıyorum eski ayarlar aynen duruyor...
          hayır arkadaşım uyduda hiçbir şey yapmana gerek yok
          peki daha settingi almadan önce DVBUIPAR yazılımı yüklümüydü?
          yoksa internetten yazılımı yeni attıysan oradada hata yapabilir?
          3 kasım yazılımında aldığım yedeği sonraki tüm yazılımlardan sonra hazır kanal listemi yüklüyorum hiç bir problem yok??

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır.":efferin: :efferin:
          ultra fan clup

Yorum yap

Muti74 arkadaşım
            Evet setting almadan önce dvbuıpar yuklu idi ve nevcamd ile açık olan herşeyi izliyom..Hiç bi şey anlamadım vallahi...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X