• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Sel Felaketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sel Felaketi

arkadaşlar dün akşamdan sabaha kadar yağan şiddetli yağışlar sonrası bulunduğumuz şehir merkezi iskenderun'da büyük bir sel felaketi yaşanmıştır,pekçok ev ve kendimin de dahil pekçok işyerleri sular altında hatta çamur deryası altında kalmış cadde ve sokaklar adeta nehirlere dönüşmüş durumdadır,altyapı tamamen tahrip olmuş durumdır onarılmasına çalışılmaktadır,hasar büyüktür şu ana kadar ölü ve yaralı varmı yokmu kesin bir netice bilinmemektedir,kendim de çamur deryası içerisindeki işyerimin temizlik ve bakımı için bir iki gün forumdan uzak kalabilirim, şu an bir net cafe den bu yazıları yazıyorum,işlerim bitince tekrar sizlerleyim,Allah tüm zarar görmüş afetzedelerin yardımcısı olsun...
    Forum Kuralları

Allah Tekrarından korusun İskenderun'a Büyük Gecmis Olsun Mpl ..
    Allah Yardımcınız Olsun ..
    İnsallah can kaybı yoktur ..

Yorum yap

Sana ve selden zarar gören tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun.

Yorum yap

Büyük geçmiş olsun abicim...
        Allah korusun beterlerinden.
        Doğal afet allahın takdiri diyoruz ama önlemleride belediyeler alamıyor...tekrar tekrar gecmiş olsun
        ..

Yorum yap

Tv den gördüm Allah yardım etsin.
          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
          Anlat içinden geçenleri
          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Çok büyük geçmiş olsun. Allah tekrarından korusun. İnşallah ölü yada yaralı yoktur.

Yorum yap

Büyük geçmiş olsun @mpl

Yorum yap

Herkese geçmiş olsun.İnşallah bir daha tekrarı olamaz.
                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

alakalarınız için tşk.ederim arkadaşlar,Allah kimseye böyle afet'ler yaşatmasın bir daha...
                  Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X